V dnešných Raňajkách o Funko Pop filme, novom seriále na Netflixe o dieťati so superschopnosťami a ďalších novinkách.

 

Warner Bros. má pripravovať animovaný film na základe Funko POP postavičiek

 

A my nebudeme zbytočne skeptickí. Animáky podobne šialeného konceptu predsa môžu vypáliť extrémne dobre (The Lego Movie). Viac informácií ale nemáme.

 

raňajky stvrtok

 

Disney chystá originálny celovečerný hraný film

 

Nie, vážne, nerobíme si srandu. Žiadny animák, žiadny remake, žiadny Marvel, Star Wars a nevieme čo všetko ešte. Má sa volať Knights a vyrozpráva nám príbeh o odvážnej žene, ktorá sa pripojí k rytierovi v jeho snahe zničiť nebezpečný artifakt, než sa dostane do nesprávnych rúk. Snímka by sa mala dostať do kín, nepôjde teda o prídavok do knižnice Disney+.

 

Michael B. Jordan je otcom nadprirodzeného chlapca

 

Seriál Raising Dion z dielne Netflixu prestavuje svoj príbeh a postavy v pútavom traileri. Spoznávame v ňom postavu Michaela B. Jordana a jeho rodiny. Jej hlava však tragicky umiera a mladá matka musí vychovávať svojho syna sama. A aby toho nebolo málo, čoskoro zisťuje, že má nadprirodzené schopnosti. 9-dielna miniséria Raising Dion bude na Netflixe dostupná 4. októbra. 

 

 

Chválená dráma Queen a Slim má vonku druhý trailer. 

 

Film sme si viac predstavili v tomto diele Raňajok.

 

 

Knives Out má vonku nový trailer

 

Nový film od režiséra Riana Johnsona prichádza s ďalším lákavým trailerom. Detektívne krimi s nabitým hereckým obsadením má skvelé ohlasy zo zahraničia a zdá sa, že nás čaká slušná záležitosť. Lepšie sa na film navnadíš trailerom nižšie. 

 

Ohodnoť článok
2