Hlavná hrdinka seriálu Marianne sa vracia do svojho rodného mesta. To ju v mnohých ohľadoch inšpirovali k napísaniu desivých príbehov. Tentokrát však prichádza domov, aby sa postavila zlu, ktoré sa z jej umeleckej tvorby dostalo do reality.

 

Jeden z démonov z kníh podľa traileru vzal podobu staršej ženy. A treba povedať, že jej zvrátené úsmevy a priame pohľady na svoju obeť už len z upútavky vyvolávajú mrazenie. Vystrašila podoba zlovestného démona aj teba?

 

 

Za seriálom stojí Samuel Bodin, ktorý naposledy režíroval televíznu minisériu T.A.N.K. Marianne je na Netflixe dostupná s anglickým dabingom, ale taktiež v pôvodnom francúzskom znení. V seriáli uvidíš hercov, ako Mae Losasso, Peter Warnock, Victoire Du Bois, Lucie Boujenah či Tiphaine Daviot.

 

Marianne je na streamovacej platforme Netflixu dostupná od 13. septembra 2019, a tak je možné, že si už tento nový seriál celý zhltol. Ak áno, určite sa v diskusii podeľ s našimi čitateľmi o svoje čerstvé dojmy. Z podobného žánrového súdka Netflixu ti môžeme odporučiť napríklad seriál The Haunting of Hill House, ktorého prvej sérii sme udelili nadpriemerné hodnotenie.

 

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Netflix