V dnešných Raňajkách hlavne o návrate Smallville a nových filmoch Joaquina Phoenixa a Wesa Andersona.

 

Tom Welling sa vráti ako Clark Kent/Superman
pre crossover Crisis on Infinite Earths v Arrowverse

 

Veľkolepý crossover Crisis on Infinity Earths započne 8. decembra v epizóde Supergirl, pričom bude pokračovať vo Flashovi, Batwoman, Arrowovi a nakoniec v The Legends of Tomorrow. Spoja sa v ňom viaceré hviezdy z televíznych projektov DC, pričom sa ukáže aj Brandon Routh zo Superman Returns. Očakáva sa, že CW dokázalo prizvať ďalších predošlých hercov hrajúcich postavy DC, a tak by sa fanúšikovia mohli dočkať mnohých nostalgických momentov. 

Azda tým najväčším bude, keď sa na obrazovke objaví Tom Welling ako Clark Kent. Tom hral túto postavu 10 sérií vo viac ako 200 epizódach, až sa na samom konci seriálu podujal na svoju rolu Supermana. V crossoveri zistíme, čo sa s ním stalo 10 rokov po konci seriálu (ten skončil v roku 2011). 

 
Tom Welling zo Smallville si znova zahrá Supermana. Vo veľkom crossoveri s Arrow a Flash sa stretne so staršími hercami z DC

 

Joaquin Phoenix si vybral nový film

 

Vznikne pod hlavičkou skvelej spoločnosti A24 a scenáre, ako i réžie sa chopí Mike Mills (Begginers, 20th Century Woman). Vie sa len toľko, že pôjde o drámu a prvý Joaquinov projekt po Jokerovi.

 

Vieme, o čom bude a kedy dorazí nový film Wesa Andersona

 

Volá sa French Dispatch a v roku 2020 ho v kinách uvedie Fox Searchlight. Anderson v minulosti natočil filmy, ako Fantastic Mr. Fox, Grandhotel Budapest, Isle of Dogs a ďalšie. Snímka bude vyznaním lásky pre žurnalistov a novinárov. Dej je zasadený do americkej kancelárie vo fiktívnom francúzskom meste.

 

Anderson dal dokopy ohromný herecký ansámbel: Benicio Del Toro, Frances McDormand, Jeffrey Wright, Adrien Brody, Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Mathieu Amalric, Lyna Khoudri, Stephen Park, Owen Wilson a Bill Murray.

 

Ohodnoť článok
7
Zdroj: tvline.com, comingsoon.net