Server We Got This Covered opäť prichádza so zaujímavou špekuláciou. Sem-tam zvyknú pridať nejakú až príliš dobre znejúcu novinku nielen zo sveta MCU, a tak je ťažké veriť im. Najnovšie sa opierajú o neznámy youtube kanál Lords of the Long Box, v ktorom odznie, že Marvel Studios opätovne skúša presvedčiť Hugha Jackmana, aby si nasadil adamantiové drápy a vžil sa do kože Logana. Vzhľadom na zdroj je ale treba tieto informácie brať s rezervou.

Bolo by síce pekné, ak by sa Jackmanov Wolverine znova ukázal na plátne, ale rozlúčili sme sa s ním naozaj kvalitne a bolo by nevhodné podkopávať to krásne finále a vlastne aj celého Logana. Jackman už v minulosti hovoril, že by uvažoval o návrate k role, ak by sa X-Men vrátili do Marvelu a mal by možnosť stretnúť sa s Avengermi (a rozdať si to s Hulkom).

 

 

Netreba zabúdať, že pred pár dňami sme tu mali práve špekuláciu o tom, že Marvel chce Wolverina v MCU predstaviť práve v súboji s Hulkom. Jackman však už dlhú dobu tvrdí, že táto loď už odplávala. 50-ročný herec to už má s fyzickou náročnejšie a zrejme by sa mu nechcelo ísť do ďalšej šialenej makačky v posilke. 

 

Ohodnoť článok
18