Pokiaľ pravidelne sleduješ náš portál, možno si už zachytil informáciu o tom, že 3. a zároveň finálna séria Za sklom bude inšpirovaná vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. V upútavke na záverečnú sériu môžeme ihneď na jej začiatku počuť vyhrážku redaktorovi, ktorému bolo pod hrozbou odporúčané, aby prestal písať.

 

 

Zdá sa však, že vo svojej práci napriek tomu pokračoval aj naďalej, a tak ho niekto zavraždil. Vyšetrovatelia známi z predošlých sérií sa preto budú musieť znova pustiť do neľútostného boja so zločineckou mašinériou, ktorá tentokrát siaha na tie najvyššie miesta. A keď sú v ohrození vplyvní ľudia, šanca na úspešné prešetrenie prípadu sa výrazne znižuje.

 

 

Scenár čerpajúci zo slovenských udalostí poslednej doby napísala dvojica Valéria Schulczová a Roman Olekšák. V Za sklom samozrejme opäť uvidíme Tomáša Maštalíra, Jána Koleníka, Maroša Kramára a ďalších. Novou postavou seriálu sa stane vyšetrovateľka Silvia. Tú si zahrala Jana Kolesárová.

 

Premiéru prvej časti budeš môcť na TV JOJ sledovať 1. októbra 2019 o 20:35. Podľa šéfa JOJ Marcela Gregu máme  v nových desiatich epizódach (o 2 časti viac, ako sme boli pri Za sklom zvyknutí doposiaľ) očakávať „najviac akcie a zvratov zo všetkých sérií“. Ďalšie informácie o seriáli nájdeš v nasledujúcom vlákne.

Ohodnoť článok
6
Zdroj: facebook.com