Po Suicide Squad prišlo množstvo správ o budúcnosti Harley Quinn (a taktiež Letovho Jokera). Zdalo sa, že ich uvidíme množstvokrát, no niektoré z týchto plánov sa asi zrušili. Užijeme si však minimálne Margot Robbie a jej Harley. Budúci rok si ju užijeme ako hlavnú členku tímu Birds of Prey a o rok na to sa predstaví v novom Suicide Squad od Jamesa Gunna. 

 

 

 

Na trailer ku Gunnovmu ďalšiemu filmu si ešte počkáme, no to neplatí pre Birds of Prey. Po teaseri, obrázkoch a plagátoch nás Warneri konečne potešili s plnohodnotnou upútavkou predstavujúcu tím antihrdiniek v podaní Harley (Robbie), Mary Elizabeth Winstead (Huntress) a Jurnee Smollett-Bell (Black Canary). Ich protivníkom sa stane Ewan McGregor ako Black Mask. Hovorí sa, že jeho postava bude homosexuálna a taktiež, že je nesmierne cool. 

 

 Ďalej sa môžeš tešiť na hercov a herečky, ako Ella Jay Basco (Cassandra Cain), Rosie Perez (Renee Montoya) či Chris Messina (Victor Zsasz). Film režíruje Cathy Yan (Dead Pigs) a scenár napísala Christina Hodson (Bumblebee). Rozpočet snímky je iba 75 miliónov dolárov, čo znamená, že ide v rámci DC o najlacnejší z projektov. Slovenská a česká premiéra Birds of Prey je plánovaná na 6. februára (únor) 2020. Viac sa o filme dočítaš v tomto vlákne.

 

Margot Robbie robí bordel ako Harley Quinn. Komiksovka Birds of Prey sa v našľapanom traileri podobá na DeadpoolaMargot Robbie robí bordel ako Harley Quinn. Komiksovka Birds of Prey sa v našľapanom traileri podobá na DeadpoolaMargot Robbie robí bordel ako Harley Quinn. Komiksovka Birds of Prey sa v našľapanom traileri podobá na DeadpoolaMargot Robbie robí bordel ako Harley Quinn. Komiksovka Birds of Prey sa v našľapanom traileri podobá na Deadpoola

Ohodnoť článok
4