Vitaj v dnešných Raňajkách s Filmkultom. Po víkende sa nám toho nakopilo viac, a tak to dnes môžeme nazvať skôr neskorým obedom. 

 

Na premietaniach Jokera sa objavili policajti v utajení

 

A nikto to tam neskrýval, práve naopak. Polícia vydala vyhlásenie, v ktorom oznámila prítomnosť ozbrojených zložiek v náhodných sálach. Doteraz sa však ani počas jediného premietania nestalo nič mimoriadne (našťastie). Niektoré kiná však film odmietajú hrať. 

 

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

:D

Príspevok, ktorý zdieľa Filmkult (@filmkult),

 

3. seriál zo sveta The Walking Dead sa odhalil prvým trailerom

 

Dostane iný nádych než prvé dva. Zdá sa, že tvorcovia chcú zaujať najmä mladých a fanúšikov YA. Ostáva dúfať, že nepôjde o ďalší zbytočný a nekonečný projekt. Medzitým sme dostali oficiálne potvrdenie pre 11. sériu The Walking Dead, v ktorej sa vráti postava Maggie. Nový seriál nevyzerá nijako úchvatne, ale aspoň pôjde o niečo iné, než čo sme videli doteraz. Trailer sa zlepší v druhej polovici. Dej sa zameria na tíndežerov, ktorí od začiatku apokalypsy (10 rokov) žijú na bezpečnom mieste. Rozhodnú sa však opustiť bezpečné steny.

 

 

Big Mouth dostane spin-off seriál Human Resources

 

Na Netflixe práve môžeš streamovať čerstvú 3. sériu, pričom nás čakajú ďalšie 3. Po dokončení piatej však tvorcovia pripravia spin-off seriál s názvom Human Resources. Zameria sa na Hormone Monsters, ktorí nám boli predstavení vo svojom vlastnom svete v 2. sérii. Na Netflix by teda mohol doraziť v roku 2022.

 

Prvé teasery pre seriály od Alexa Garlanda (Nech Machina, Annihilation), M. Night Shyamalana či Star Trek: Picard a 3. sériu Discovery

 

 

 

 

Inspector Gadget dostane od Disney nové live-action spracovanie

 

Pôjde o 3. celovečerný film (a snáď aj prvý kvalitný) a uvidíme ho v kinách v najbližších rokoch. Producentsky za projektom stoja tvorcovia Aladdina. 

 

Na premietaniach Jokera boli policajti v utajení. Dostali tipy, že môžu byť terčom násilných útokov

 

For All Mankind bude novým seriálom od Apple TV+

 

Ukazuje aj prvý poriadny trailer. Bude o alternatívnej histórii, kedy sa USA naháňalo s Rusmi o to, kto pošle na Mesiac prvú ženu.

 

 

Tom Holland a Will Smith nahovorili
špeciálnych agentov v skvelo vyzerajúcom animáku Spies in Disguise

 

Hollandova postava spraví z tej Smithovej (najlepší agent na svete) vtáka, ktorý sa nepozorovane dostane všade. Vôbec sa mu však jeho nová forma nepáči. V našich kinách od 26. decembra.

 

 

Evil Dead sa dočká ďalšej časti

 

Sam Raimi a Bruce Campbell pripravujú nový diel Evil Dead, v ktorom ale neuvidíme Asha v podaní Campbella. 

 

Warner Bros. vyvíja rovno 2 filmy zo sveta Matrixu

 

Lana Wachowski pracuje na pokračovaní trilógie, zatiaľ čo Zak Penn napísal scenár pre prequel. Warner má podľa neho pracovať na oboch snímkach, pričom ani jeden určite nebude reboot. 

Ohodnoť článok
1
Zdroj: washingtonpost.com