V dnešných Raňajkách (áno, aj tentoraz prišli trochu neskôr) sa pozrieme na nového herca pre Matrix 4, ale aj na novinku Guya Ritchieho.

 

Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman, Us, Watchmen) si zahrá v Matrixe 4

 

Mnohí už začali špekulovať o tom, že by mohlo ísť o mladšieho Morfeusa. Warner totiž oznámil návrat Keanu Reevesa a Carrie-Anne Moss, chýbalo však potvrdenie Laurenca Fishburna ako Morfeusa. Zatiaľ netušíme, o čom štvorka bude, ale sme v Matrixe. Omladiť postavu by pre scenáristov nerobilo problém. Natáčanie začne začiatkom roka 2020, pričom režírovať bude Lana Wachowska. 

 

Herec z Aquamana si zahrá v Matrixe 4. Bude to rola mladšieho Morfeusa?

 

Guy Ritchie už chystá ďalší film

 

Je pravdepodobné, že Disney najme Guya Ritchieho, aby pre nich zrežíroval Aladdina 2. To však môže trvať pokojne aj celé roky. Nakoniec, Disney netlačí pokračovania svojich úspešných filmov do kín tak násilne ako Marvel Studios. Guy Ritchie tak má zrejme pár rokov k dobru, pričom nelení a poriadne ich využíva. Už v januári prinesie britskú gangsterku The Gentlemen, no a vieme už aj o jeho ďalšom projekte. 

 

 

Pôjde o remake francúzskeho akčného thrilleru Le Convoyeur. Zahrá si v ňom Jason Statham. S ním už má Ritchie bohaté skúsenosti vďaka Lock, Stock and Two Smocking Barrels (Zbaľ prachy a vypadni), Snatch (Podfu(c)k) a Revolveru.

 

Alicia Vikander natočila pre Netflix kriminálnu drámu

 

Volá sa Earthquake a bude v nej zapletená do vraždy. Film sa na Netflix dostane 15. novembra.

 

Ohodnoť článok
4