Martin Lawrence potvrdil Bad Boys 3

 

Herec Martin Lawrence sa počas promovania nového seriálu Partners v talkšou Conana O'Briena (cca 3:15) vyjadril aj na adresu série Bad Boys a podľa všetkého tretie pokračovanie vznikne. Komik na otázku ryšavého hostiteľa, či sa niekedy dočkáme Bad Boys 3, odpovedal kladne.

 

"Verím tomu. Včera som sa rozprával s producentom Jerrym Bruckheimerom a povedal, že na scenári pracujú, blížia sa ku koncu a všetko to vyzerá dobre."

 

Projekt  zatiaľ nedostal oficiálne požehnanie štúdia Sony, no jeho zrealizovanie je veľmi pravdepodobné. Už v júli Lawrence vyzval prostredníctvom facebooku svojho hereckého partnera Willa Smitha k natočeniu Bad Boys 3, status podporilo vyše 1 milión ľudí. K natáčaniu malo dôjsť viackrát už v minulosti, kvôli raketovému kariérnemu vzrastu Smitha a jeho zaneprázdnenosti Sony odložilo zlých chlapcov na neurčito. Produkcia filmu určite nebude jednoduchá, bude treba časovo zjednotiť a zaplatiť vyťaženého Smitha, Bruckheimera a aj Michaela Baya, režiséri prvých dvoch filmov, ktorý už možno nebude pokračovať v Transformeroch, a tak by sa k natočeniu dlho očakávaných Bad Boys 3 dostal. Stále je teda otázkou, kedy sa blockbuster dostane do kín, že ho ale raz na striebornom plátne uvidíme je viac než isté.

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: slashfilm