V poslednom čase sa frekvencia prísunu noviniek o pripravovanom filme Deadool rapídne zvýšila, čo nám samozrejme robí radosť. O čom sa ale medzi fanúšikmi špekulovalo najviac, bolo, či si film zachová náturu komiksu, v ktorom sa po nadávky a násilie naozaj nemusí chodiť ďaleko. Subjektívne si myslím, že bez krvi by sa to možno obišlo. Tu sa na mňa možno spustí vlna kritiky, no schválne - pozrite si ešte raz testovaciu stopáž, ktorá rozvírila vody internetu a na základe ktorej sa Fox rozhodol, že dá filmu zelenú. Samozrejme, že tam násilie nájdete, avšak niekde nie je ani kvapka krvi. A Deadpool si napriek tomu zachoval počas dvoch minút svoju tvár. Ale späť k téme. Ani najväčší skeptici a hejteri sa už báť nemusia. Ryan Reynolds sa nám v novom videu prihovorí z Vancouveru, kde sa film momentálne natáča a spovedať ho bude redaktor portálu JoBlo.com. Ten si z Ryana v istom momente začne uťahovať, kvôli údajnému „family friendly" prístupu, čo zrejme robiť nemal. Veď posúďte sami.

 

 

Deadpool nám vo videu vtipným spôsobom oznámi, že naozaj bude mládeži neprístupný

Reynolds na to neskôr zareagoval aj na Twitteri, kde napísal „12. februára. Bude tam krv. Zbrane. Nadávky. A expertne a veľmi názorne natočený sex francúzskych jednorožcov." Nie som si celkom istý, či o tú súlož medzi jednorožcami stojíme, ostatok však znie nadmieru dobre. Vo filme si okrem Ryana zahrá Morena Baccrain ako mutantka Copycat, T.J. Miller ako Deadpoolov kamarát Weasel, či zápasníčka MMA a herečka Gina Carrano ako mutantka Angel Dust.

 

Film nám rozpovie príbeh o tom, ako sa Wade Wilson, bývalý člen špeciálnych jednotiek, po nevydarenom experimente stal Deadpoolom. Experiment mu síce dodal schopnosť liečenia, no Wade ostal znetvorený. Vyzbrojený svojimi novými schopnosťami a zvráteným zmyslom pre humor si osvojí identitu Deadpoola a vydá sa na lov muža, ktorý mu experimentom takmer zničil život.

 

 Deadpool nám vo videu vtipným spôsobom oznámi, že naozaj bude mládeži neprístupný

 

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: JoBlo.com