O Planet Hulk sa viedli reči a teórie už pred pár rokmi. Každý dúfal, že keď nie práve tento príbeh, Hulk dostane v 3. Fáze iný samostatný film. Nestalo sa tak a Hulka uvidíme v stand-alone počine najskôr v roku 2020. Mohlo by ísť konečne o Planet Hulk? Možné to je. Nakoniec, našu teóriu o budúcnosti MCU ste si už prečítať mohli a myslím si, že celkom dáva zmysel.

Ruffalo už dávnejšie povedal, že Planet Hulk urobiť nechce. Snímka by totiž celá bola vytvorená pomocou CGI, efektov a mo-cap hercov. Jediné, čo by bolo reálne, by boli kulisy a prostredie (krajina). V poslednom rozhovore pre IGN bola Ruffalova položená otázka o budúcnosti Zeleného Goliáša. A ako odpovedal?

„Myslím, že máme mnoho možností, kam s Hulkom ísť. No, možno aj do vesmíru, možno sa začína hovoriť o Planet Hulk.“ Na záver dodal, že by bol veľmi, veľmi rád, keby do toho s Marvelom šli.

Čo myslíte, dočkáme sa do 5 rokov Planet Hulk, prípadne, načrtne sa tento príbeh už v Guardians of the Galaxy 2, čo ale režisér James Gunn vyvrátil?

 

Celý animák si môžete pozrieť aj na youtube

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comicbookmovie.com