Po prvom TV spote, informáciách z D23 a niekoľkých skutočne vydarených obrázkoch od magazínu Empire ešte zďaleka nekončíme a aj dnes vám prinesieme zopár zaujímavých noviniek ohľadom túžobne očakávanej snímky Star Wars: Episode VII - The Force Awakens. Ako už určite všetci dobre viete, režisérom je J. J. Abrams (Star Trek, Mission: Impossible III) a som presvedčený aj o tom, že termín The First Order vám tiež nie úplne cudzí. Ide totiž o armádu, ktorá sa sformovala po páde Impéria a pokiaľ sa chcete dozvedieť, čo Abramsa k vytvoreniu tejto vojenskej junty inšpirovalo, rozhodne nevynechajte nasledujúce riadky:

 

Všetko to prišlo z rozhovorov ohľadom toho, čo by nastalo, keby začali nacisti ukrytí v Argentíne opäť spolupracovať? Čo by z toho vzniklo? Mohla by armáda The First Order existovať ako skupina, ktorá obdivuje Impérium? Mohla by byť práca Impéria považovaná za nesplnenú? A mohol by byť Vader mučeníkom? Mohla by tam byť potreba vidieť skrz to, čo nebolo dokončené?

 

Kylo Ren je síce záporákom najnovšieho Star Wars, Sithom však nebude!

 

Ďalšia zaujímavosť sa týka hlavného záporáka, ktorý nesie meno Kylo Ren. Stvárni ho herec Adam Driver a hoci bolo už dávnejšie odhalené, že je táto postava členom skupiny The Knights of Ren, podľa Abramsových slov to však ešte automaticky nemusí znamenať, že ide o Sitha:

 

Kylo Ren nie je Sith. Jeho veliteľom je Supreme Leader Snoke (Andy Serkis), ktorý je mocnou postavou temnej strany sily.“ Takže sme sa zároveň dozvedeli, akú postavu si to vlastne Andy Serkis zahrá. Rozhodne nepôjde o normálneho človeka, keďže potreboval motion capture technológiu. Snáď nám jeho pôvod a podobu mediálna kampaň neodhalí.

 

Vytúžená premiéra je naplánovaná na 17. decembra 2015 a okrem vyššie spomínaných hercov sa vo filme objaví aj Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker, John Boyega, Daisy Ridley, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Max von Sydow, Lupita Nyong’o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anderson, Christina Chong a Miltos Yerolemou. To by bolo na dnes asi všetko, buďte si však istí, že o ďalšie nové informácie sa s vami určite opäť podelíme. Čo hovoríte na novinky?

 

Kylo Ren je síce záporákom najnovšieho Star Wars, Sithom však nebude!

Kylo Ren je síce záporákom najnovšieho Star Wars, Sithom však nebude!

Kylo Ren je síce záporákom najnovšieho Star Wars, Sithom však nebude!

Ohodnoť článok
6
Zdroj: comingsoon.net
Foto: comingsoon.net, comingsoon.net