Všetci fanúšikovia seriálového sveta Marvelu už majú určite poznamenané, že o niekoľko málo týždňov dorazí na televízne obrazovky stanice ABC v poradí tretia séria Agents of S.H.I.E.L.D. Ak ste zaregistrovali náš posledný väčší článok, ktorý sa venoval najmä Bobbi (Adrianne Palicki) a Hunterovi (Nick Blood), tak už určite viete, že dostanú vlastný seriál a počas nadchádzajúcej série Agentov sa s nimi budeme musieť rozlúčiť. Tešiť sa však rozhodne môžeme na návrat Phila Coulsona (Clark Gregg) a Daisy Johnson (Chloe Bennet), dvojicu, ktorá nám dnes predstavuje tretiu sériu v krátkej upútavke. Najskôr si však poďme v rýchlosti zhrnúť, čo všetko o nej vieme. Pokiaľ ste predchádzajúce epizódy ešte nevideli, vynechajte nasledujúci odsek, pretože obsahuje riadky, ktoré prezrádzajú finále druhej série.

 

ZAČIATOK SPOILERU!

Príbeh novej série by sa mal odohrávať niekoľko mesiacov a po udalostiach, ktorá sme mohli sledovať vo finále série druhej. Vzhľadom k tomu, že netušíme, kam na konci zmizla agentka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge), je tento časový skok viac ako zvláštny. Môžeme však predpokladať, že Simmonsovej zmiznutím sa v priebehu tejto doby zaoberal hlavne Leo Fitz (Iain De Caestecker). Čo sa ostatných členov týka, Coulson sa musí vysporiadať so stratou ruky, Bobbi sa bude zotavovať po nepríjemnom stretnutí s Wardom (Brett Dalton), agentka Melinda May (Ming-Na Wen) by mala byť stále na dovolenke a vôbec, celý tím bude netrpezlivo vyčkávať, kedy urobí Hydra ďalší krok.

KONIEC SPOILERU!

 

Novinkou pre novú sériu je vytvorenie tajnej organizácie s názvom A.T.C.U. (Advanced Threat Containment Unit), ktorú by mala viesť postava stvárnená herečkou Constance Zimmer (seriál House of Cards a The Newsroom). Tento vládny útvar je vytvorený špeciálne pre potreby seriálu a jeho úlohou bude vysporiadať sa s novou hrozbou - Inhumans. K novým tváram patrí tiež Banks (Andrew Howard), monštruózny Lash (Matthew Willig) a Joey (Juan Pablo Raba), ďalší zástupca rodu Inhumans. Premiéra je naplánovaná na 29. septembra 2015 a keďže sa záver druhej série postaral o množstvo nezodpovedaných otázok, bude určite zaujímavé sledovať, na koľko z nich dostaneme odpoveď. Tešíte sa už na tretiu sériu, alebo tento projekt skôr zoširoka obchádzate?

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net
Foto: cdn.fansided.com, fanaru.com