Po prvom úžasnom teaseri k blížiacemu sa seriálu Jessica Jones nám Marvel prichystal ďalšie novinky z ich seriálového sveta. Najbližšie uvidíme Lukea Cagea s rovnomenným hlavným hrdinom, ktorého si zahrá Mike Colter (Million Dollar Baby, Salt, Men in Black 3, American Horror Story: Coven). Luke Cage absolvoval nepodarený experiment, ktorý mu dal nadľudskú silu a nezraniteľnú kožu. Náhle sa stáva utečencom, ktorý sa snaží napraviť chyby minulosti. Dej sa odohráva v srdci New Yorku v časti nazývanej Harlem. 

V komiksoch je Luke Cage manžel Jessicy Jones a majú spolu dcéru. Pred vlastným seriálom sa objaví už aj v Jessice Jones, ktorá má premiéru na Netflixe 20. novembra 2015. Jeho vlastný príbeh uvidíme budúci rok.

 

Netflix predstavuje ďalšieho člena The Defenders, ktorý dostane vlastný seriál - Luke Cage

 

Marvel taktiež oznámil, že do obsadenia tohto seriálu sa im podarilo dostať hviezdu filmu 12 Years a Slave - Alfre Woodard. Tá by si mala zahrať úlohu Mariah Dillard, miestnu političku, ktorá cíti, že jej pozícia je ohrozená Lukeovou prítomnosťou. Taktiež by mala byť príbuzná hlavného záporáka, ktorým je Cottonmouth. Cottonmouth je miestny drogový kráľ, úhlavný nepriateľ Lukea Cagea, ktorý tiež oplýva nadľudskou silou, vyzná sa v jedoch a má ostré kovové zuby. Do tejto roly obsadili Mahershala Aliho (The Curious Case of Benjamin Button, The Hunger Games: Mockingjay, House of Cards). V seriáli uvidíme aj hercov ako Simone Missick (A Taste of Romance), Theo Rossi (Cloverfield, CSI:Miami, Grey's Anatomy) a Frank Whaley (Pulp Fiction, The Twilight Zone, Vacancy, House). 

 

Netflix predstavuje ďalšieho člena The Defenders, ktorý dostane vlastný seriál - Luke Cage

 

Vyzerá to, že Marvel sa v produkcii filmov a seriálov nehodlá zastaviť. Mne sa myšlienka tak rozvinutého univerza páči ale trošku sa bojím, aby sa do toho nezamotali. Druhá vec je, dokedy to bude ľudí baviť. Zatiaľ sa ale nikto nesťažuje, tak si to užívajme, kým môžeme.

Ohodnoť článok
0
Zdroj: gamesradar.com, Wikipedia
Foto: comicbookresources.com, leakynews.s3.amazonaws.com