Som si istý, že drvivá väčšina fanúšikov seriálového sveta Marvelu sa už určite nevie dočkať tretej série Agents of S.H.I.E.L.D., ktorú tak, ako aj tie predchádzajúce, zastrešuje televízna stanica ABC. Pokiaľ nás sledujete pravidelne, tak ste s veľkou pravdepodobnosťou zaregistrovali aj náš posledný článok, v ktorom sme vám okrem iného priniesli aj informácie o tajnej organizácii s názvom A.T.C.U. (Advanced Threat Containment Unit), vytvorenej špeciálne pre potreby seriálu. Spoločnosť Marvel Entertainment však v spolupráci s vyššie menovanou televíziou vypustila krátko pred premiérou ešte jedno promo video, ktoré sa vás snaží nalákať na nadchádzajúcu sériu novými zábermi.

 

Prvá epizóda tretej série nesie názov Laws of Nature a budeme v nej sledovať Phila Coulsona (Clark Gregg), ktorý sa spolu s agentkou Daisy Johnson (Chloe Bennet) bude snažiť nájsť ďalších ľudí so superschopnosťami. Coulsonov tím však zistí, že nových Inhumans má v hľadáčiku aj iná skupina. Keď sa však obe strany zamerajú na rovnaký cieľ, dochádza k stretnutiu zoči voči. Leo Fitz (Iain De Caestecker) sa navyše pokúša urobiť všetko preto, aby našiel stratenú Jemmu Simmons (Elizabeth Henstridge).

 

Premiéra je naplánovaná na dnes, 29. septembra 2015 (v našich končinách v priebehu noci z utorka na stredu) a keďže sa záver druhej série postaral o množstvo nezodpovedaných otázok, bude určite zaujímavé sledovať, na koľko z nich dostaneme odpoveď. Okrem vyššie spomínaných hercov sa v Agents of S.H.I.E.L.D. objaví aj Ming-Na Wen, Brett Dalton, Nick Blood, Adrianne Palicki, Henry Simmons, Luke Mitchell, Constance Zimmer, Juan Pablo Raba či Matthew Willig. Patríte k priaznivcom tohto seriálu, alebo sa mu skôr vyhýbate?

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net
Foto: assets2.ignimgs.com