Netflix si udržiava svoje produkčné kvóty na maxime a prihadzuje nám prvý trailer s plagátom na bláznivú komédiu The Ridiculous 6. Snímka je prvým zo štvorice pripravovaných Sandlerových projektov v spolupráci so spomínanou streamovacou spoločnosťou. Na réžii a scenári sa podieľali hercovi starí známi. Na poste režiséra sa nachádza Frank Coraci (Blended, The Waterboy), zatiaľ čo na scenári figuroval okrem Adama pomerne neznámy Tim Herlihy (Pixels, Grown Ups 2 - už cítite prúser? Vlastne, ten sme cítili už pri mene Adam Sandler). Obsadenie vyzerá taktiež zaujímavo, keďže sa vo filme objavia mená ako Steve Buscemi (Reservoir Dogs, Fargo, Big Fish), Taylor Lautner (séria Twilight), Nick Nolte (Warrior, Gangster Squad), Luke Wilson (Satellite Beach, Old School) či nemenej známe tváre ako Terry Crews (Bridesmaids), Danny Trejo (Machete), Rob Schneider (Deuce Bigalow) a mnoho iných. Premiéry prostredníctvom služby Netflix sa dočkáme 11. decembra.

 

Príbeh pojednáva o chlapcovi s prezývkou White Knife (Adam Sandler), ktorý vyrástol ako sirota, opatrovaný kmeňom amerických indiánov. Lautner, Schneider, Wilson, Garcia a Crews zosobnia úlohy White Knifeových bratov, zatiaľ čo dlho strateného otca si zahrá Nick Nolte. Chris Parnell sa predstaví ako bankový manažér, Jon Lovitz ako bohatý magnát a Whitney Cummings ako jeho nádherna manželka. Úlohy hlavných záporákov si zoberú na starosť Danny Trejo a Will Forte. Steve Buscemi ukáže ako vyzerá pokľudný život miestneho vševeda, Blake Shelton príkladného gamblera Wyatta Earpa a Vanilla Ice si zahrá Marka Twaina. 

 

Kontroverzia o názve je dosť citeľná, ale treba uviesť veci na pravú mieru. Táto komédia bude pravdepodobne paródiou na ikonický western Johna Sturgesa, The Magnificent Seven (7 statočných) z roku 1960, z ktorého čerpá názov aj samotné Hateful Eight. O žiadnu záškodnícku činnosť sa teda nejedná, avšak fakt, že sa Sandler pravdepodobne zvezie na Tarantinovom westernovom hype je viacmenej jasný. Viac vás však už zdržiavať nebudem. Vychutnajte si trailer a nezabudnite nám povedať, čo si o tom myslíte!

 

 

Adam Sandler sa zvezie na sláve Hateful Eight parodovaním western žánru

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net