To, že Rami Malek patrí medzi najväčšie herecké prekvapenia roka, snáď nemá cenu ani pripomínať. Svoje sme vám o tom predsa povedali aj v článku venovanom najtalentovanejším a najprogresívnejším hercom terajšieho hollywoodu. Nečakajte však žiadny blockbuster. Pre Ramiho to bude skôr šanca upevniť si pozíciu v hľadáčiku veľkých režisérskych mien. Svoju prvú hlavnú rolu si zahrá v mysterióznej dráme Buster's Mal Heart od režisérky menom Sarah Adina Smith. Tá je síce pomerne neznáma ale za svoju filmovú prvotinu si minulý rok odniesla najvyššie ocenenia z festivalov ako Sun Valley Film Festival a Denver International Film Festival či prestížneho AFI Festu. Sarah je taktiež jedinou ženskou režisérkou, ktorá sa zúčastní hororového projektu Kevina Smitha s názvom Holidays. Po Malekovom boku sa v indie snímke objaví napríklad Kate Lyn Sheil (House of Cards), Lin Shaye (Insidious) či Toby Huss (Cowboys vs. Aliens). Dátum vydanie je zatiaľ neznámy, no snímka sa nachádza v post-produkcii, preto jej vývoj budeme pozorne sledovať.

 

Mozog nám potrápi mysteriózny príbeh, ktorý opisuje život excentrického muža z hôr (Malek), ktorý prežíva nehostinnú zimu iba tak, že sa vkráda do opustených sezónnych sídel. Je na úteku nielen pred drsným počasím, ale aj zákonom. Všade, kde príde, ho však prenasleduje opakujúca sa nočná mora, v ktorej sa ocitá stratený na mori bez akejkoľvek pomoci. Postupne zisťuje, že sen je skutočný a on je človekom v dvoch telách. Ako sa to však mohlo stať?

 

Hviezda seriálu Mr. Robot dostáva svoju prvú hlavnú úlohu vo filme

(Nech to už dopadne akokoľvek, ja Ramimu držím prsty, a čo vy? Tešíte sa, alebo si myslíte, že mal počkať na lepšiu ponuku?)

Ohodnoť článok
2
Zdroj: hollywoodreporter.com