Oscarová Jennifer Lawrence je nám všetkým dobre známa hlavne ako Katniss Everdeen z Hunger Games či Mystique z X-Men. Týmto dvom perfektným postavám však už odzvonilo (resp. v druhom spomínanom prípade čoskoro odzvoní) a tak hľadá ďalšie cesty, ako zostať relevantnou. Určite to pre ňu nebude ťažké, veď už teraz čakáme na snímku Joy a momentálne natáča sci-fi  s názvom Passengers, kde si zahrá spolu s Chrisom Prattom. Naplánované má projekty pre režíserov ako Steven Spielberg, či Darren Aronofsky. Taktiež nie je žiadnym tajomstvom, že v rebríčku najbohatších herečiek vyhráva nad ostatnými s nezanedbateľným náskokom. Ako to už však u dobrých hercov býva, ich sen nespočíva iba v hraní iných rol, ale chcú sa popýšiť aj nejakým vlastným projektom (Ben Affleck, Mel Gibson, Clint Eastwood, Kevin Spacey, Kevin Bacon...). Jennifer má taktiež na svedomí má už aj scenáristickú činnosť. S Amy Schumer totižto pracujú na spoločnej komédii, v ktorej budú hrať sestry. Čo sa však týka režírovania, tak o svojej túžbe sa nedávno vyjadrila v rozhovore, keď povedala: „Ambície natáčať som mala asi tak dlho, ako ambície hrať. Veľa o tom nehovorím, lebo to radšej  jednoducho spravím."

 

Jennifer Lawrence chce natočiť svoj prvý film, mal by byť o psychotropných účinkoch na vojakov

 

Tak sa aj stalo a podľa najnovších informácií zaujme post režisérky na projekte s názvom Project Delirium. Podľa jej vlastných slov: „Je to príbeh založený na článku ohľadne vojnových pokusov zo 60. rokov s cieľom zmeniť myseľ. Dá sa povedať, že ide o experiment s LSD, ktorý pohorel na plnej čiare. Je to zábavné, ale natáčať som chcela už od svojich 16 rokov a stále som rozmýšľala nad tým, ako by som mala postupovať vpred. Ak by som sa to snažila docieliť skôr, nebola by som pripravená. Teraz sa však cítim úplne pripravená."

 

Príbeh teda bude s najväčšou pravdepodobnosťou o dôsledkoch výskumov plukovníka Jamesa S. Ketchuma, ktorý testoval psychotropné látky na približne 2500 vojakoch, aby tak dokázal, že dokážu byť neskôr využité na protivníkoch a ochromiť ich myseľ. Jennifer si teda vybrala vcelku zaujímavý námet, čo myslíte?

Ohodnoť článok
0
Zdroj: kathmandupost.ekantipur.com, collider.com