Shane Black, scenárista takých nezabudnuteľných peciek ako Lethal WeaponThe Last Boy Scout a zároveň aj režisér tretieho Iron Mana či snímky Kiss Kiss Bang Bang, bol naposledy spomínaný v súvislosti s prácou na túžobne očakávanom pokračovaní Predátora. V dnešnom článku vám však bližšie predstavíme iný Blackov film, a to konkrétne chystaný R-kový noir thriller s názvom The Nice Guys, ktorý dnes konečne dorazil so svojim prvým trailerom. Ten je jedným slovom vynikajúci a garantujem vám, že po jeho zhliadnutí vám myšlienka na prípadné sklamanie ani nenapadne.

 

Film je zasadený do Los Angeles počas sedemdesiatych rokov dvadsiateho storočia a predstaví nám Hollanda Marcha (Ryan Gosling - The Place Beyond the Pines, Drive), súkromného detektíva, ktorý musí spojiť svoje sily s nájomným svalovcom Jacksonom Healym (Russell Crowe - A Beautiful Mind, Gladiator), aby mohol rozlúsknuť nielen prípad nezvestného dievčaťa, ale aj zdanlivo nesúvisiacu smrť jednej pornoherečky. Vyšetrovanie ich však dovedie k odhaleniu obrovského sprisahania a korupcie.

 

Režíruje už vyššie spomínaný Shane Black, ktorý sa spolu s neznámym Anthonym Bagarozzim (mal by byť členom tímu, ktorý napíše remake populárneho anime Death Note) podieľal aj na scenári. Black v jednom z rozhovorov navyše prezradil, že máme očakávať niečo ako komédiu spojenú s akciou, prípadne thriller plný vtipov. V každom prípade sa vraj môžeme tešiť na skutočne zábavnú hereckú dvojku. Shane tiež dodal, že The Nice Guys bude akési duchovné pokračovanie jeho režijného debutu z roku 2005, Kiss Kiss Bang Bang. Premiéra je naplánovaná na 20. mája 2016. Dáte tomuto projektu šancu?

 

 

Excelentné duo v podaní Ryana Goslinga a Russella Crowea láka na sľubnú buddy detektívku s názvom The Nice Guys

Ohodnoť článok
0
Zdroj: collider.com
Foto: people.com