Som presvedčený o tom, že sa medzi vami nájde mnoho fanúšikov, ktorí si ešte spomínajú na jednu z prvých informácií ohľadom obsadenia budúcoročnej komiksovej tímovky s názvom Suicide Squad. Postavu Ricka Flaga, pravej ruky Amandy Waller a zároveň aj vodcu skupiny superzáporákov, si mal totiž pôvodne zahrať všeobecne veľmi obľúbený Tom Hardy (Mad Max: Fury Road, The Dark Knight Rises), kvôli povinnostiam voči snímke The Revenant však musel, žiaľ, od tejto úlohy upustiť a prenechať ju tak niekomu inému. Získal ju nakoniec herec Joel Kinnaman.

 

Toma Hardyho doteraz mrzí, že opustil Suicide Squad. Prečo tak vlastne urobil?

Zľava: Joel Kinnaman, Rick Flag a Tom Hardy

 

Avšak, Hardy v jednom z nedávnych rozhovorov nepriznal iba nemalé sklamanie zo stratenej práce, ale aj zo skutočnosti, že prišiel o pekný balík peňazí. Potom ale stihol ešte dodať, že mu táto situácia pomohla pri jeho postave Johna Fitzgeralda, ktorého stvárňuje práve v The Revenant. Pôvodne sa síce šírili svetom fámy, ktoré hlásali, že Tom vraj odmietol rolu Flaga po tom, ako ostal po prečítaní scenára nespokojný, herec však celú situáciu uviedol na pravú mieru:

 

Dôvodom mojej straty úlohy v Suicide Squad je fakt, že Alejandro (González Iñárritu) pretiahol natáčanie (The Revenant) v Calgary o tri mesiace. Následne sme sa teda museli vrátiť späť do Patagónie, kde sme pokračovali v natáčaní, čo sa nakoniec ukázalo ako oveľa väčšie sústo, než sme si pôvodne mysleli. Zároveň to však vyzeralo výnimočne. Úlohu Ricka Flaga som tak musel prepustiť Joelovi, ktorý určite podá výborný výkon. Je to v pohode tak, ako to je.

 

Na záver už iba dodám, že The Revenant s Leonardom DiCapriom dorazí do našich kín už 14. januára 2016 a na Suicide Squad si budeme musieť počkať až do 4. augusta toho istého roku. Na ktorý z filmov sa tešíte viac? Mrzí vás, že postava Flaga pripadla niekomu inému? Diskusia je vaša.

Ohodnoť článok
1
Zdroj: collider.com
Foto: s3.foxfilm.com, images-cdn.moviepilot.com