Dnešný trailer sa okrem nových vtipných situácií sústredí aj na hlavnú postavu príbehu, psa Maxa, ktorý žije v jednom z manhattanských obytných domov. Život obľúbeného domáceho zvieratka sa mu však prevráti hore nohami v momente, keď jeho majiteľka prinesie domov nového obyvateľa, lajdáckeho kríženca menom Duke. Nevychádzajú spolu príliš dobre, no svoje spory musia veľmi skoro odložiť bokom, pretože sú unesení. Zachráni ich až zajačik Snowball, ten však buduje armádu opustených zvierat, ktorej úlohou je pomstiť sa všetkým šťastným domácim miláčikom a ich pánom. Nebude to totiž len hodina a pol záberov o tom, čo robia zvieratká, keď nie sú nikým strážené. Prvý trailer vykresľoval animák v nevinnom svetle a duchu, postupom času sme ale zistili, že sa pozrieme na premotivovaného zajka. Ten vyslobodí svojho verného kumpána (alebo skôr bodyguarda) a spraví neplechu na ulici nezodpovedným šoférovaním. Navyše sa zdá, že jeho svaly v podobe psa Rippera odkazujú na Hannibala Lectera. Samotná premisa taktiež miestami pripomína už spomínanú Karcoolku.

 

Ide o piatu animovanú spoluprácu medzi štúdiami Illumination Entertainment a Universal Pictures (Despicable Me 1 a 2, The Lorax, Minions). Po Ja, zloduch vyzerá práve Tajný život zvierat najlepšie a po posledných traileroch sa máme na čo tešiť. Lákavý soundtrack, dobrodružná premisa, mnoho vtipných odkazov na iné filmy či gagy, ktoré rozosmejú aj tých starších z nás, no a v neposlednom rade celkom iný pohľad na to, ako sa naše milované zvieratká správajú, keď ich necháme doma samé. Niečo takéto si ale nikto z nás nepredstavoval. 

 

 

Režíruje duo Chris Renaud (kraťas No Time for Nuts so Scratom z Doby ľadovej, taktiež sa podieľal na Ja, zloduch 1 a 2) a Yarrow Cheney (kraťas Puppy) a za scenárom stojí Brian Lynch (The Minions), Cinco Paul či Ken Daurio, pričom poslední dvaja menovaní sa podieľali aj na vyššie spomínaných animákoch Despicable Me a Despicable Me 2. Medzi hercami, ktorí prepožičajú postavám svoje hlasy, nájdeme mená ako Kevin HartLouis C.K.Eric StonestreetEllie KemperLake BellJenny SlateBobby MoynihanHannibal Buress a Albert Brooks. Ak ale navštívite kino, logicky budete počuť hlasy slovenských dabérov. Premiéra je u nás naplánovaná na 11. augusta 2016. Na záver pre vás máme ešte pár nových plagátov k jednotlivým postavám (zvieratkám), z ktorých niektoré sú skutočne originálne a vtipné. Zájdete do kina, či už s mladšími súrodencami, deťmi, alebo len tak s priateľom/priateľkou? 

 

Tajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikomTajný život zvieratiek nám vo vtipnom traileri prezradí, aké je to byť netradičným domácim miláčikom

Ohodnoť článok
4
Zdroj: comingsoon.net