Označme to ako bizár, dobrodružnú komédiu pre dospelých či úplnú strelenosť. Niektorí z vás nad tým zlomia palicu ešte predtým, než si pozrú trailer, iných však táto netradičná zmes paródie, dobrodružného žánru a drámy viac než len pobaví. Nedokážeme si predstaviť, ako prebiehalo natáčania, no Daniel Radcliffe a Paul Dano si ho asi užívali. Nový, necenzurovaný trailer odhaľuje niečo viac z príbehu a taktiež sme sa dočkali aj doteraz nevidených záberov. Zájdete na Swiss Army Man do kina, ak slovenskí a českí distribútori film prinesú aj k nám? 

Hank (Dano) je vysadený na opustenom ostrove, kde je rozhodnutý skončiť so svojím životom, a tak si uviaže slučku a pokúsi sa obesiť. Jeho pokus skončí nezdarom jednak kvôli úbohému lanu, jednak kvôli tomu, že si Hank na pláži všimol niečie telo. Telo, ktoré vyzerá byť mŕtve, avšak prdí. Hank sa rozhodne, že telo využije na záchranu z ostrova. Počas svojej cesty však zisťuje, že telo je tak trochu živé a patrí mužovi menom Manny. Postupne sa obaja skamarátia a začnú si užívať život plnými dúškami. Hank sa teda z dna opäť dostane myšlienkami späť k chuti žiť. V zahraničných kinách už od 1. júla. Viac informácií nájdete tu.

 

 

 

Hovoriaca a prdiaca super mŕtvola v podaní Daniela Radcliffa zabáva aj v necenzurovanom traileri pre šialenú dobrodružnú komédiu

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net