Na Pottermore sa týždeň pred očakávanou premiérou hry Harry Potter and the Cursed Child v Londýne objavili prvé fotky odhaľujúce výzor hercov hlavného tria. Reč je o Jamiem Parkerovi čoby Harrym Potterovi, Poppy Millerovej v role Ginny a Samovi Clemmettovi čoby Albusovi Severusovi. Dá sa očakávať, že v nasledujúcich dňoch uvidíme kompletné herecké obsadenie divadelnej hry, ktorej scenár bude vo forme knihy uvoľnený koncom júla. 

 

Príbeh napísala Rowlingová, autorka všetkých 7 kníh, a bude sa točiť okolo Harryho v stredných rokoch a jeho najmladšieho syna Albusa. Harry je extrémne zaťažený prácou na Ministerstve mágie (ako auror), zatiaľ čo musí myslieť aj na svoje tri deti a oddanú manželku Ginny. Harryho minulosť nie a nie zostať za jeho chrbtom, vždy mu pripomína to, kým bol a kým je, no a popritom sa z neočakávaných miest dostáva na svetlo aj zlo. Jeho deti to nemajú najľahšie, obzvlášť Albus cíti bremeno svojho priezviska najťažšie. Ako sa vám herci pozdávajú?

 

Spoznajte dospelého Harryho Pottera, Ginny a ich syna Albusa na prvej fotke z divadelného pokračovania ságySpoznajte dospelého Harryho Pottera, Ginny a ich syna Albusa na prvej fotke z divadelného pokračovania ságySpoznajte dospelého Harryho Pottera, Ginny a ich syna Albusa na prvej fotke z divadelného pokračovania ságySpoznajte dospelého Harryho Pottera, Ginny a ich syna Albusa na prvej fotke z divadelného pokračovania ságy

Ohodnoť článok
20
Zdroj: ew.com