Na jednej strane máme správy pozitívne, na strane druhej... nuž, dúfame že nie sú pravdivé. Hollywood Reporter totiž prišiel so správou ohľadom ďalšieho reštartu sveta X-Men. Malo by však ísť o niečo menej radikálnejšie, než čo sa naposledy podarilo Bryanovi Singerovi (mnohí ľudia v tom majú guláš doteraz, nemusíte sa však báť, ten sľúbený timeline článok vám skutočne prinesieme už čoskoro). Malo by ísť o menší reštart, ktorého súčasťou by mali byť Jennifer Lawrence, James McAvoy a taktiež Michael Fassbender. Tým po Apocalypse vypršali zmluvy, rovnako ako Nicolasovi Houltovi (Beast), netušíme však, ako sa k ďalším filmom z tohto univerza postavia ako herci, tak samotné štúdio. 

 

Oveľa pozitívnejšie ale je, že sa už plánuje Deadpool 3. Dvojku síce opustil režisér Tim Miller a skladateľ Junkie XL, ak však mám byť úprimný, nejde o až tak veľkú stratu. Hlavne, ak Millera skutočne nahradí David Leitch, koordinátor akčných scén v Captain America 2 a 3 a taktiež režisér Johna Wicka a pripravovaného akčného thrilleru Coldest City s hercami, ako napríklad Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman či Sofia Boutella (áno, bude to slušne napratané). Miller chcel mať z dvojky 150 miliónový sequel poriadnych hollywoodskych proporcií, zatiaľ čo Ryan Reynolds a scenáristické duo Rhett Reese/Paul Wernick chceli natočiť skôr duchovného nástupcu jednotky a ďalšiu šialenú jazdu, ktorá by sa držala svojou veľkoleposťou pri zemi, stále by však ponúkala miestami originálny, miestami infantilný humor (aj keď stále dobre podaný).

 

Fox plánuje spojiť hrdinov z X-Force v Deadpool 3, zatiaľ čo svet X-Men pravdepodobne čaká ďalší reštart

 

Zatiaľ čo ešte stále nie je ani potvrdený režisér pre dvojku, Fox už údajne plánuje aj tretiu časť, v ktorej by chceli Merch with a Mouth spojiť s antihrdinami z drsnej tímovky X-Force. O skupine, ktorej velí Cable (správne, postupne to do seba všetko zapadne), sme toho už napísali dosť, veľmi sa na ňu popravde tešíme. Správy o sólovke tímovke sa objavovali až príliš často a je možné, že v konečnom dôsledku sa dočkáme crossoveru s Deadpoolom, a až potom ich vlastného filmu. Pravdu poznajú len "exekutívci" vo Foxe, takže na akékoľvek oficiálne informácie si budeme musieť počkať. Ak je však správa od Hollywood Reporter pravdivá, môžeme sa tešiť aj na Gambita s Channingom Tatumom. Ten dotočil Sodebergovho Logan Lucky a môže sa teda znova pustiť do príprav sólovky obľúbeného mutanta. Okrem toho je už takmer isté, že na jar sa zapnú kamery pre New Mutants, pričom Simon Kinberg už pracuje na scenári pre ďalších X-Men. Inými slovami, tešme sa na Logana, pretože po jeho premiére neostane v X-Men univerze kameň na kameni. Potešili vás tieto správy?

Tešíte sa viac na:
Deadpool 2
440 hlasov
Deadpool 3/X-Force crossover
54 hlasov
Gambit
55 hlasov
X-Force sólo tímovku
20 hlasov
New Mutants
14 hlasov
Ďalší X-Men film
103 hlasov
Ohodnoť článok
31
Zdroj: heroichollywood.com, comicbook.com
Foto: Marvel Comics