Ďalšie preview články nie sú potrebné. O Rogue One viete úplne všetko. Možno aj viac, než koľko potrebujete vedieť, aby ste si snímku naplno užili. Nové televízne spoty, medzinárodné trailery, krátke novinky či obrázky pribúdajú takmer na dennej báze, a hoci ich nepridávame všetky, keďže vám nechceme premiéru skaziť neustálym bombardovaním článkov o filme, rozhodne vás ani o aktuálne materiály nechceme ukrátiť. Aj preto na vás nižšie čakajú dva nové tv spoty a množstvo obrázkov. Na dvoch z nich je dokonca detailne vidieť Darth Vader, na ktorého sa už všetci nesmierne tešíme. Všetko potrebné o prvom Star Wars spin-off filme sa dozviete tu. Premiéra nás čaká už 15. decembra. 

PS: Zdá sa, že Rogue One bude skutočne začínať bez ikonického Star Wars úvodu a znelky. Uvidíme, čo si pre nás teda režisér Gareth Edwards pripravil. 

  Mrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi rokaMrazivé ukážky z Rogue One a detailný pohľad na Vadera. Prvý Star Wars spin-off film ašpiruje na sci-fi roka

Ohodnoť článok
23
Zdroj: collider.com, comicbookmovie.com
Foto: Disney/Lucasfilm