Filmy - Novinky

Kapitán Jack Sparrow bude mať v piatej časti Pirátov z Karibiku novú loď a bude čeliť svojmu doposiaľ najimpozantnejšiemu nepriateľovi

Snímka s podtitulom Dead Men Tell No Tales odhaľuje synopsu a okrem bandy nemŕtvych námorníkov sľubuje aj neľahké spojenectvá.

8. január 2017, 12:29
8. január 2017, 12:29

Nadchádzajúci a zároveň už v poradí piaty diel obľúbenej filmovej série Pirates of the Caribbean, za ktorým tentokrát stojí režisérska dvojica Espen Sandberg a Joachim Rønning (Kon-Tiki, seriál Marco Polo), ponesie názov Dead Men Tell No Tales a všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že sa môžeme tešiť na návrat ku koreňom. A zatiaľ, čo po krátkom a temnom teaseri stále netrpezlivo čakáme príchod plnohodnotného traileru, štúdio Walt Disney Pictures zverejnilo čerstvú synopsu, ktorá do celej zápletky vnáša trochu nového svetla. Znie takto:

 

Johnny Depp sa v novom filme zo série Pirates of the Caribbean vracia na plátna kín ako ikonický a odvážny antihrdina Jack Sparrow. V nabitom dobrodružstve však Jackovi šťastena príliš nepraje. Z tzv. Diablovho trojuholníka totiž uniknú smrteľne nebezpeční duchovia námorníkov na čele s desivým kapitánom Salazarom (Javier Bardem), ktorí sú odhodlaní zabiť pirátov všetkých morí, a to najmä Jacka. Jeho jediná šanca na prežitie síce leží v legendárnom Poseidónovom trojzubci, aby ho ale našiel, musí najprv uzavrieť neľahké spojenectvo nielen s geniálnou a krásnou astronómkou Carinou Smyth (Kaya Scodelario), ale aj s Henrym (Benton Thwaites), mladým a tvrdohlavým námorníkom z kráľovského námorníctva. Za kormidlom svojej biednej, malej a ošumelej lode Umierajúca čajka sa kapitán Jack snaží zvrátiť nedávnu vlnu nešťastia a zachrániť si tak holý život pred najimpozantnejším a najzákernejším nepriateľom, akému kedy čelil.

 

Okrem vyššie spomínaných hercov sa objaví aj Orlando Bloom, Keira Knightley, Kevin R. McNally, Golshifteh Farahani, David Wenham, Stephen Graham či Geoffrey Rush. Premiéra snímky je u nás momentálne naplánovaná na 25. mája 2017 a pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť viac, klikajte sem. Zájdete do kina?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 4 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
4 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
Matej Laučík9. január 2017, 16:04

Keira Knightley sa vo filme neobjaví, účasť že vraj odmietla :)

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Propa20. január 2017, 0:53

to máš od kadiaľ ? veď už to bolo oficiálne potvrdené nie ?

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
lese9. január 2017, 0:54

Umierajuca čajka :D :D

3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Propa8. január 2017, 22:08

Do kina pôjdem na 100%, veľmi sa teším a som si istý,že Čierna perla sa objaví :) Neviem prečo, ale mám pocit,že zomrie nejaká hlavná postava a ak to bude Hector Barbossa tak sa zabijem :)

3 Odpovedať · Nahlásiť