Filmy - Novinky

Dvaja režiséri, jedna postava. Čo bude s Kylo Renom v Epizóde VIII a aké zmeny ho čakajú?

Star Wars: Epizóda VIII vštiepi Kylo Renovi viac ľudskosti.

10. január 2017, 13:35
10. január 2017, 13:35

Star Wars: The Force Awakens predstavilo novú temnú postavu. Kylo Ren naplno ukázal komplikovaný charakter vedený hnevom a pomstou. Adam Driver, predstaviteľ spomínanej roly, vysvetľuje, že jeho postava bude preskúmaná z rôznych uhlov práve v chystanej epizóde VIII. Rozvoj vnútorného sveta rozpolteného Rena bude najviac zameraný na jeho ľudskosť. 

 

Dvaja režiséri, jedna postava. Čo bude s Kylo Renom v Epizóde VIII a aké zmeny ho čakajú?

 

Prvá epizóda novej trilógie predstavovala obrovský filmový trhák. Jednotlivé postavy samozrejme nemali dostatok priestoru na vlastný vývin. Preto ich produkčný tím predstavil všeobecnejšie. V epizóde VII bolo veľa dejových bodov, pričom ich obsiahlejšie vysvetlenie dostaneme až v epizóde VIII tak, aby jednotlivé informácie získali správny zmysel. George Lucas, povôdný filmový mág kultového sveta, spoločne s J. J. Abramsom, režisérom Star Wars: The Force Awakens a Rianom Johnsonom, režisérom epizódy VIII, diskutovali o smerovaní a rozvoji postavy Kylo Rena. Ústrednou témou bola myšlienka teroru a rozpoltenosti osobnosti, ktorá je morálne oprávnená správať sa tak, aby získala úplne všetko. Taktiež všetci cítia aktiváciu určitého správneho druhu spoločenskosti v predstaviteľovi postavy. Okrem posilnenia negatívnych a temných vlastností, ktoré boli Kylovi často vyčítané, uvidíme aj väčší dôraz práve na jeho ľudskosť

 

Adam Driver nedávno komentoval, aké je pracovať s režisérom Rianom Johnsonom na pokračovaní úspešnej ságy: "Rian je brilantný režisér. Dokonca napísal aj scenár. Taktiež veľmi dobre rozumie dôležitosti jednotlivých nejednoznačností a jemným rozdielom, proste má zmysel pre citlivosť. Myslím si, že napísal niečo obzvlášť pozoruhodné."

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Zdroj: heroichollywood.comFoto: Lucasfilm
Zobraziť 2 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
nobodyknow10. január 2017, 14:01

Ak si nedá dole helmu budem maximálne spokojný...

28 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
bohis10. január 2017, 20:09

nech sa ostriha

2 Odpovedať · Nahlásiť