Seriály

Filmový Aquaman Jason Momoa sa stáva štvanou zverou v násilím nabitom traileri pre surovú seriálovú novinku Frontier od Netflixu

Osemnáste storočie, drsné prostredie Severnej Ameriky a neľútostné krvavé boje. To všetko si budeme môcť vychutnať už o niekoľko dní.

10. január 2017, 13:34
10. január 2017, 13:34

Streamovací gigant menom Netflix to s tým zvýšením počtu originálnych seriálov myslel naozaj vážne. A aby toho nebolo málo, svojej nadchádzajúcej novinke s názvom Frontier dokonca verí natoľko, že jej rovno odklepol už aj sériu s poradovým číslom dva. Samotná zápletka pritom vôbec neznie nejako extra objavne. Oveľa lepšie je už na tom ale nižšie priložený oficiálny trailer, ktorý okrem predstaviteľa filmového Aquamana v hlavnej úlohe sľubuje aj nehostinné prírodné prostredie a poriadne surovú atmosféru plnú násilných stretov.

 

Príbeh tejto akciou nabitej a dobrodružnej drámy nám predstaví polovičného domorodca a zároveň polovičného Íra Declana Harpa (Jason Momoa - Justice League, seriál Game of Thrones), ktorý sa zapletie do neľútostného boja o kontrolu nad obchodom s kožušinou medzi pôvodnými kmeňmi a európskymi kolonizátormi v Severnej Amerike neskorého osemnásteho storočia. Vzájomné spory budú vyrozprávané z rôznych uhlov pohľadu a divák si tak vďaka tomu vychutná svet, kde vyjednávania znepriatelených strán neprebiehajú iba v pokojnejšom duchu pri spoločnom stole, ale aj v centre poriadne násilných a krvavých konfliktov.

 

Za vznikom seriálu stoja Rob Blackie, Peter Blackie a spolu s nimi aj Brad Peyton (Incarnate, San Andreas), ktorý sa okrem zastávania pozície výkonného producenta bude podieľať aj na samotnej réžii. A to konkrétne dvoch epizód. Tie ďalšie by si mali rozdeliť Ken Girotti (Daredevil, Vikings), Kelly Makin (Flashpoint, Vikings) a John Vatcher (Republic of Doyle). Čo sa hereckého obsadenia týka, tak popri už spomínanom Momoovi sa objaví aj Alun Armstrong, Allan Hawco, Landon Liboiron, Greg Bryk, Shawn Doyle, Tantoo Cardinal či Jessica Matten. Netflix sprístupní všetkých šesť epizód prvej série už 20. januára 2017. Zaujal vás trailer natoľko, aby ste dali tomuto projektu šancu?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.