Filmy - Novinky

Bicepsy Dwayna Johnsona v traileri pre necenzurovaný Baywatch zachraňujú nadržané kočky na pláži, ale taktiež dávajú cez držku zločincom

Druhý oficiálny trailer je plný nových záberov, ktoré úspešne lákajú na potenciálny letný hit.

9. január 2017, 17:08
9. január 2017, 17:08

Od debutového traileru pre R-kový Baywatch ubehol presne mesiac aj jeden deň. Universal však neplánuje nič nechať na náhodu, a tak sa môžeme pripraviť, že reklamná masáž pre najnovší film Dwayna Johnsona, Zaca Efrona, Alexandry Daddario a mnohých ďalších sexi anjelikov bude skutočne masívna. Ako to už býva, budeme sa snažiť podsúvať vám zverejnený materiál postupne a v zdravom množstve, nových záberov sme sa však stále ani zďaleka nenabažili. Užite si ich teda aj dnes v druhom oficiálnom traileri, ktorý nespúšťa z akcie, sexi žien ani humoru. Teda, úprimne, nezasmeje sa asi nikto z nás, a teda by bolo vhodnejšie napísať, že nespúšťa z pohodovej atmosféry.

 

Okrem hlavných hercov si môžeme pripočítať aj cameá Davida HasselhoffaPamely AndersonR-kový rating a poriadnu dávku nostalgie a vyjde vám film, ktorý by mohol zarobiť slušné peniaze. Režíroval Seth Gordon (Horrible Bosses) podľa scenára Damiana Shannona a Marka Swifta. Pôvodne bola premiéra stanovená na 19. mája 2017, kvôli veľkej konkurencii sa však presunula o týždeň neskôr.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.