Niektorým sa možno zdalo, že sa Darren Aronofsky po svojom biblickom epose Noe trochu odmlčal. Rozhodne však nezaháľal. Jeho novinka Mother (štylizovaná ako mother!) k nám dorazí ešte tento rok. Vzhľadom na to, že Paramount Pictures vyškrtli zo svojho diára reboot Friday the 13th (a World War Z 2, článkov o tom sa dočkáte neskôr), uvoľnilo sa miesto práve pre Aronofskeho. Zatiaľ nie je k dispozícii žiadna oficiálna synopsa, ale malo by ísť o drámu, ktorá sa zameria na „dvojicu, ktorej vzťah je ohrozený príchodom nezvaných hostí“.

 

Oscarová Jennifer Lawrence si zahrá hlavnú úlohu v novinke Mother kultového Darrena Aronofskeho. Kedy sa dočkáme premiéry?

 

Mother sa môže pochváliť vskutku hviezdnym obsadením: uvidíme držiteľku Oscara Jennifer Lawrence (American Hustle), Javiera Bardema (Skyfall), Michelle Pfeiffer (Dark Shadows), Eda Harrisa (Snowpiercer), Domhnalla Gleesona (Star Wars: The Force Awakens) a jeho brata Briana Gleesona (Assassin’s Creed). Darren Aronofsky režíruje podľa vlastného scenára, o hudbu sa postará Jóhann Jóhannsson (Arrival) a o kameru režisérov dlhoročný spolupracovník Matthew Libatique. Premiéra je naplánovaná na 13. októbra 2017. O divákov sa tak pobije s thrillermi The Commuter s Liamom Neesonom, Verou Farmiga a Patrickom Wilsonom, taktiež s The Snowman s Michaelom Fassbenderom, Rebeccou Ferguson a Charlotte Gainsbourg.

Ohodnoť článok
2
Zdroj: comingsoon.net