Mission: Impossible  je v súčastnosti pojem. Z nenápadnej prvej časti, ktorá zaznamenala obrovský úspech, sa filmová séria rozrástla do prekvapivo najlepšej akčnej ságy ktorú v súčastnosti máme. Na rozdiel od posledných dvoch častí sa nový film nezačne akčnou scénou. "Začína to vo veľmi nekonvenčným spôsobom, myslím si, že je to vítaná zmena tempa". Povedal pre magazín Empire.

 

"Videl som päť častí a ja stále neviem, kto je Ethan Hunt. Jeden film sa zaoberal jeho osobným životom, ostatné filmy sú o ľuďoch, ktorí rozmýšľajú, čo sa naozaj deje v Ethanovej hlave. Chcem vedieť, kto je Ethan a Tom túto myšlienku prijal." povedal režisér Christopher McQuarrie.

 

Herecké obsadenie zatiaľ nieje úplne známe, avšak McQuarrie potvrdil, že Rebecca Ferguson by sa mala vrátiť a opäť hrať po boku Cruisa, spolu s nejakými starými tvárami "vrátane osôb, ktoré by sme mali očakávať, že prídu späť." Podľa očakávania by to mohli byť Simon Pegg a Ving Rhames. Premiéra filmu je na Slovensku naplánovaná na 27. júla 2018.

 

Režisér Mission: Impossible 6 poskytol prvé informácie o návrate postáv a úvodnej sekvencii

Ktorá je Vaša najobľúbenejšia časť akčnej série Mission: Impossible ?
Mission: Impossible (1996)
15 hlasov
Mission: Impossible 2 (2000)
7 hlasov
Mission: Impossible 3 (2006)
20 hlasov
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)
54 hlasov
Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
35 hlasov
Aké hodnotenie by si dal ty?
0/10
Ohodnoť článok
12