Od ohlásenia filmi Inhumans naplánovaného na premiéru v roku 2019 až po dnešné natáčanie ubehlo už množstvo času. Zmenilo sa "akurát" to, že z filmu sa stal seriál a rolu Black Bolta po oficiálne nepotvrdenom Vinovi Dieselovi prebral Anson Mount zo seriálu Hell on Wheels. Diesela to pravdepodobne mrzí, ale v dobe vydania filmu by už Agenti SHIELD-u z Inhumans celkom možno narobili bordel. Zdá sa totiž, že Feigemu a spol. robil šéf televíznej divízie Jeph Loeb problémy naschvál. Nakoniec, vieme, aké vzťahy medzi nimi panujú. Riešiť to je už ale zbytočné, a tak sa pozrieme na kompletné herecké obsadenie a stručný opis postáv.

 

Okrem Black Bolta hraného Mountom poznáme aj záporáka menom Maximus the Mad. Ide o Black Boltovho bratranca, ktorý bude túžiť po tróne a strihne si ho Iwan Rheon, predstaviteľ Ramsayho Boltona z Game of Thrones. Medusu, Boltovu manželku schopnú ovládať svoje dlhé vlasy si zase zahrá Serindy Swan (TRON: Legacy, seriál Graceland).

 

Zľava: Iwan Rheon, Anson Mount, Serinda Swan a pod nimi ich postavy

Inhumans od Marvelu sa už začínajú natáčať. Čaká nás veľkolepý zážitok obrovskej produkcie, no s akými postavami a príbehom?

 

Zľava: Ewe Ikwuakor, Isabelle Cornish, Mike Moh a Sonya Balmores hrajú Gorgona, Crystal, Tritona a Auran 

Inhumans od Marvelu sa už začínajú natáčať. Čaká nás veľkolepý zážitok obrovskej produkcie, no s akými postavami a príbehom?

 

Auran nie je priamou príbuznou rodiny, ale je im lojálny ako ich hlavná ochrankyňa. Kráľovský rod Inhumans ešte tvoria mená ako: Karnak (kráľovský poradca, ktorý dokáže nájsť slabinu u každého), Lockjaw (schopnosť teleportovať seba a ľudí v jeho okolí, je to 900 kilový pes), Crystal, Medusina sestra (zvýšená sila, rýchlosť, výdrž, schopnosť ovládať vodu, oheň, zem a vzduch), Triton (ujo vodník, má žiabre, dokáže odolať vysokému tlaku na dne mora, oplýva schopnosťami ala Captain America, čiže zvýšená sila, rýchlosť atď.), Gorgon (dokáže zdvihnúť 2,5 tony či vytvárať tlakové vlny, je supersilný a superodolný) a Maximus the Mad (okrem iného ovláda hypnózu). Inhumans žijú mimo planéty Zem v mestečku Atillan. Už v dobe kamennej boli na veľmi vyspelej úrovni.


Inhumans od Marvelu sa už začínajú natáčať. Čaká nás veľkolepý zážitok obrovskej produkcie, no s akými postavami a príbehom?

 

A čože to tí Inhuamns vlastne sú? Ide o určité skupiny ľudí, ktoré si v dávnych dobách planéty Zem vyhliadla rasa Kree. Testovali na nich rôzne experimenty, avšak neskôr planétu opustili. Ľudia, z ktorých sa vlastne stali mutanti sa rozhodli, že musia žiť separátne od normálnych ľudí. Dištancovali sa tak od sveta a ten o nich nevedel. Úprimne, Agentov nesledujem a netuším, ako ich spracovali, no niet pochýb o tom, že v samostatnom seriálu dostanú vlastný a komplexnejší origin. Prvé dve epizódy režírované Roelom Reinem (Admiral, The Delivery) uvidíme v septembri v IMAX-e. Klasickú premiéru seriálu na ABC môžeme očakávať 26. septembra. 2017

Natáčanie je v dnešných dňoch v plnom prúde

 

Ohodnoť článok
6
Zdroj: heroichollywood.com, collider.com, comingsoon.net