Filmy - Novinky

Užite si úžasné finálne scény Jasona Stathama z Rýchlo a Zbesilo 8, v ktorom žiaril ako nikdy predtým

Ďalšie filmy bez Decarda Shawa? Po skvelom výkone jeho hereckého predstaviteľa v najnovšej časti to pravdepodobne nehrozí.

20. apríl 2017, 21:17
20. apríl 2017, 21:17

Kým začnete hneď rolovať text priamo k videu, vedzte, že ak ste The Fate of the Furious ešte stále nevideli, odporúčame vám kvôli možným spoilerom video radšej nesledovať. Ako teda mnohí z vás veľmi dobre vedia, premiéra v poradí ôsmeho dielu tejto série je už momentálne niekoľko málo dní za nami. A pokiaľ pravidelne čítate aj naše Box Office články, tak ste určite oboznámení aj so šialenými celosvetovými tržbami vo výške viac ako 532 miliónov dolárov z víkendového openingu, ktoré prekonávajú jeden rekord za druhým. Navyše, recenzie (tú našu nájdete tu) sú prevažne kladné, pričom väčšina divákov chváli najmä skvelú, nápaditú akciu, humor a sympatické postavy. Jedna z nich však vyčnievala nad tými ostatnými ešte o čosi viac. Decard Shaw v podaní Jasona Stathama totiž poriadne zahviezdil a takmer každú jednu scénu si poľahky ukradol iba pre seba. Dôkazom toho je aj nižšie priložený klip, ktorý je zameraný na jeho scénu v lietadle. Zašli ste už na film do kina? A ako sa vám páčilo?

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 5 komentárov
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
5 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Peter_Z21. apríl 2017, 0:31

Tohto herca mám veľmi rád a bol som strašne rád keď som zistil že v 7 časti bude hrať hlavného záporáka ale keď teraz sa znova objavil v 8 časti aby pomohol tímu dostať Torreta tak som bol strašne zvedavý ako ho príjmu keď zabil Hana ich člena rodiny a skoro zabil aj Torreta Miu Briana zo synom takže fakt sila že mu to odpustili len tak akoby nič a dobre zachránil život dieťaťa Torreta ale zasa bol len ako by len obchod Torreta s ich mamou aby pustili za to jej syna (Owena Shawa) len tak z väzenia takže fakt no nechápal som to na konci kus že zrazu patrí do rodiny.

PS: nehovorím že nie som rád ale aj tak je to kus hlúpe po tom všetko čo spravil predsa)

11 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
VesmirnyVladca21. apríl 2017, 7:23

Prosim ta, skus to napisat este raz a s interpunkcnymi znamienkami, lebo takto to vyzera akoby to pisal sam Kapitan Danko.

-26 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Peter_Z23. apríl 2017, 1:09

Ak tam nevidíš interpunkčné znamienka a ak tomu nechápeš tak sa mi zdá že budeš sám Kapitán Danko

-1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Spakytko21. apríl 2017, 17:05

Neskutočne zábavne natočený film ľúbim celú sériu čiže za mňa Ok peckovná časť ;)

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
anonym121. apríl 2017, 18:24

statham by mohol dostávať aj poriadne úlohy v poriadných filmoch lebo preukázal že na to má... a nie len v bečkach ako mechanik...

-1 Odpovedať · Nahlásiť