Seriály

Tvorcovia Man of Steel a The Dark Knight prichádzajú s trailerom na seriál Krypton, ktorý bude mapovať osudy Supermanovej domovskej planéty

Pohľad na dosiaľ nezmapovanú minulosť legendárnej planéty.

19. apríl 2017, 10:30
19. apríl 2017, 10:30

Batman má Gotham, Superman (alebo Kal-El) zase Krypton. A práve planéta, z ktorej pochádza Muž z ocele sa stane hlavným dejiskom nového sci-fi seriálu. Jeho dej sa bude odohrávať približne 200 rokov pred Kal-Elovým narodením. Hlavným hrdinom bude jeho starý otec, ktorý sa bude snažiť vybojovať späť česť svojej rodiny a zachrániť Krypton pred chaosom. Ako výkonný producent dohliada David S. Goyer (Man of Steel, The Dark Knight). Ten zároveň napíše aj pilotnú epizódu (spolu s Ianom Goldbergom). Réžie sa chopí Colm McCarthy (The Girl with All the Gifts). Herecky sa predstavia Cameron Cuffe, Georgina Campbell, Ian McElhinney, Elliot Cowan, Ann Ogbomo, Rasmus Hardiker, Wallis Day a Aaron Pierre.

 

Prvý trailer nepôsobí úplne márne a svet Kryptonu nepochybne skrýva veľký potenciál. Tvorcovia by tak mohli rozohrať hneď niekoľko zaujímavých dejových línií (inšpiráciu môžu čerpať napríklad zo spomínaného Gothamu, ale aj Game of Thrones). Otázkou je, či sa divákom bude chcieť sledovať spletité osudy desiatok postáv aj za predpokladu, že vieme, ako to s Kryptonom napokon dopadne. Ale pokiaľ bude seriál kvalitný, nie je dôvod, aby sa nechytil. Uvidíme. Premiéra sa uskutoční ešte tento rok, presný dátum ale zatiaľ nie je známy.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 2 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Timas00719. apríl 2017, 12:54

To bude pecka teším sa od kedy som o tom počul už nech to začne a ma aspoň 30 časti

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Duffy19. apríl 2017, 14:18

Dosť mi to pripomina Gallifrey z Doctor Who. Nielen mytologicky, ale aj vizuálne

0 Odpovedať · Nahlásiť