Filmy

Zranený vojak Únie rozprúdi temné vášne skrývajúce sa pod povrchom vo výbornom traileri južanského thrilleru The Beguiled od Sofie Coppoly

Hviezdne obsadená adaptácia rovnomenného románu bude podľa všetkého výživným sústom.

20. apríl 2017, 20:19
20. apríl 2017, 20:19

Výborná práca! Na novinku Sofie Coppoly sa tešíme a zatiaľ sa zdá, že nie je dôvod na obavy. Aj nový trailer potvrdzuje, že sa k nám blíži sakra atmosférická vec, kde nebude núdza o prepracovanú psychológiu a poriadne thrillerové napätie. The Beguiled je adaptáciou románu Thomasa Cullinana a odohráva sa uprostred americkej občianskej vojny. Ospalé vody dievčenskej internátnej školy vo Virginii však rozvíri zranený vojak Únie. Jeho prítomnosť medzi prítomnými dámami poriadne rozvibruje vášne a potlačené túžby. Už z ukážky môžeme vidieť bezchybné herectvo - najmä Nicole Kidman, Kirsten Dunst a Elle Fanning. Ale ani Colin Farrell sa evidentne nedá zahanbiť.

 

Sofia Coppola sa vyjadrila, že svoj príbeh chce poňať v odlišnom štýle ako predchádzajúca adaptáciu z roku 1971 s Clintom Eastwoodom. Dôraz sa bude klásť práve na ženské osadenstvo a ich vzájomnú dynamiku. Pri tejto psychologickej hre s príchuťou južanskej gotiky rozhodne nebudeme chýbať. Do našich kín dorazí The Beguiled 13. júla tohto roku.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.