Už nejaký ten čas vieme, že svet X-Men sa rozrastie o ďalšie zaujímavé postavy, snažiace sa s najväčšou pravdepodobnosťou zasiahnuť mladšiu časť publika, stále milujúcu vôňu Young Adult projektov. Všetko to má pod palcom Josh Boone (The Fault in Our Stars) a scenár preň zabezpečili talentovaní Scott Neustadter spolu s Michaelom H. Weberom (obaja Paper Towns, The Spectacular Now, 500 Days of Summer). My pre vás už čoskoro prichystáme súhrnný článok o všetkých pripravovaných projektoch z dielne X-Men, dovtedy však vedzte, že sa potvrdili isté kastingové dohady.

Maisie Williams a vyrastajúce hviezdička Anya-Taylor Joy skutočne stvárnia postavy menom Rahne Sinclair a.k.a. Wolfsbane (ako ste si určite domysleli, mení sa na vlka/vlkolaka, uvidíme, akú podobu naberie vo filme), respektíve Ilyu Rasputin a.k.a. Magik (ruská sestra Collssusa). Čo všetko títo mutanti dokážu si povieme v ďalšom článku. Špekulácie hovoria aj o prítomnosti mladej Storm z X-Men: Apocalypse a taktiež mladého Profesora X. Režisér snímky však na twitteri oznámil, že Charles vo filme nie je a herec Nat Wolff sa taktiež neobjaví (špekulovalo sa, že bude hrať Canonballa). Premiéra je naplánovaná na 12. apríla 2018 a ak všetko vyjde podľa plánov a snímka zarobí, dočkáme sa ďalších dvoch častí. A keďže sa čoskoro naplno rozbehnú kamery, dozvieme sa mená väčšiny hercov. 

 

Mladých mutantov z dielne X-Men oficiálne posilnia Maisie Williams z Game of Thrones a krásna Anya-Taylor Joy z hororu Čarodejnica a Split

Ohodnoť článok
4
Zdroj: movieweb.com