Pod radarom

Jimmy Kimmel si zopakuje moderovanie Oscarov. Bude sa 90. ročník udeľovania cien niesť vo vydarenejšom a vtipnejšom duchu než naposledy?

Zdá sa, že Matt Damon dnes nemá práve najlepší deň.

16. máj 2017, 19:59
16. máj 2017, 19:59

Jimmy Kimmel bude moderátorom najprestížnejšej hollywoodskej udalosti aj budúci rok. Po pozitívne prijatom výkone počas tohtoročného odovzdávania cien Akadémie ABC oficiálne oznámilo, že late night moderátor sa vráti aj pre ceremóniu v roku 2018.

 

„Moderovanie Oscarov bolo jedným z vrcholov mojej kariéry a som nesmierne vďačný Cheryl Boone Isaacs, Dawn Hudson a Akadémii za  možnosť vrátiť sa aj budúci rok a pracovať s dvomi z mojich najobľúbenejších ľudí - Mikeom De Lucom a Jennifer Todd,“ vyjadril sa Kimmel. „Ak si myslíte, že sme pokašľali tohtoročné ukončenie, počkajte, keď uvidíte, čo sme si pre vás pripravili na 90. výročie.“

 

Jimmy Kimmel si zopakuje moderovanie Oscarov. Bude sa 90. ročník udeľovania cien niesť vo vydarenejšom a vtipnejšom duchu než naposledy?

 

„Nevieme si predstaviť lepšieho kandidáta pre moderovanie budúcoročnej ceremónie. Jimmyho schopnosti na pódiu sú počas večera, kedy sa môže stať - a stáva - čokoľvek, nenahraditeľné,“ povedal Channing Dungey, prezident ABC Entertainment. „S Mikeom a Jennifer pri kormidle máme pred sebou ďalšiu nezabudnúteľnú show, ktorá oslní a zabaví publikum a predovšetkým si uctí 90 rokov najprestížnejšej ceny v Hollywoode.“

 

Jubilejné deväťdesiate Oscary sa uskutočnia 4. marca 2018 v Dolby Theatre v Hollywood & Highland Center, Los Angeles. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
Benjamín Maďoran18. máj 2017, 13:47

Myslim si ze taky Conan by bol lepsia volba.

0 Odpovedať · Nahlásiť