Seriály

Luke Evans, Daniel Brühl a Dakota Fanning šliapu na päty sériovému vrahovi, zabíjajúcemu chlapčenských prostitútov v New Yorku 19. storočia

Jack Rozparovač je síce minulosťou, ale zdá sa, že inšpiroval "kolegov" v Amerike...

18. máj 2017, 14:01
18. máj 2017, 14:01

Rok 1896, New York. Na jednej strane ohromujúce technologické inovácie, na tej druhej chudoba a bieda. Kriminálny reportér John Moore (Luke Evans) a psychológ Dr. Laszlo Kreizler (Daniel Brühl) vyšetrujú sériu krvavých vrážd. Zdá sa, že neznámy vrah si za obete vyberá výhradne chlapčenských prostitútov. Aký je však jeho motív? Kriminálny seriál The Alienist sa momentálne natáča v Maďarsku pod taktovkou režiséra Jakoba Verbruggena (Black Mirror).

 

Prvá séria by mala obsahovať desať epizód a okrem Evansa a Brühla sa môžeme tešiť aj na Dakotu Fanning (American Pastoral), Briana Geraghtyho (The Hurt Locker), Douglasa Smitha (Miss Sloane), Matthewa Sheara (Mistress America), Matta Lintza (Pixels), Roberta Wisdoma (The Wire) a Q'orianku Kilcher (The New World). Na sériu produkčne dohliadajú esá, ako Cary Fukunaga (True Detective), Eric Roth (Forrest Gump) či E. Max Frye (Foxcatcher). Prvá ukážka pôsobí parádne atmosféricky a temne, navyše disponuje kvalitným hereckým obsadením. Ak sa podarí scenár, mohli by sme sa dočkať naozaj kvalitného diela. Premiéra je naplánovaná ešte na tento rok.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.