Po premiére zatiaľ poslednej časti série X-Men: Apocalypse (2016), sa začala naskytať otázka, koho v budúcnosti v rámci komiksovej ságy ešte uvidíme. Filmom skončila zmluva Michaelovi Fassbenderovi (Magneto), ale ku príkladu aj Jennifer Lawrence (Raven/Mystique), Jamesovi McAvoyovi (Charles Chavier) a Nicholasovi Houltovi (Hank McCoy/Beast). Každý danou rolou určite potvrdil svoj herecký talent a získal si sympatie veľkého množstva fanúšikov. So stúpajúcou popularitou sa ale zvyšovalo aj množstvo ponúk voči jednotlivým hercom, a tak zostávalo nejasné, či si nájdu na sériu X-Men čas aj do budúcna.

Ako ste možno počuli, do nového X-Men: Dark Phoenix (2018) môžeme už teraz rátať s postavou mladej Jean, ktorú si opätovne zahrá sympatická Sophie Turner (X-Men: Apocalypse, Game of Thrones). No budeme môcť počítať aj so zvyškom starého tímu? To bohužiaľ nevieme. V nedávnej dobe sa ale nechal Michael Fassbender počuť, že s jeho postavou Magneta by sme do budúcna mohli pravdepodobne rátať. Pri otázke, či si zahrá už v nasledujúcom X-Men: Dark Phoenix síce pôsobil mierne vyhýbavo, a skôr sa prikláňal k verzii, že sa ho dočkáme až neskôr, ale viete ako to býva.

Štúdio prikáže hercovi ohľadom určitých informácií mlčať, aby po vypustení do sveta rezonovali ešte viac. A je možné, že práve táto bude jednou z nich a Fassbender len účelovo zahmlieva. Na čelo nových X-Men by sa mal ako režisér postaviť Simon Kinberg, ktorý už predtým spolupracoval na sérii z pozície scenáristu a producenta. Premiéra nás čaká 1. novembra 2018. a veríme, že s ňou príde aj starý dobrý Magneto alias Michael Fassbender a zvyšok tímu, ktorý sme si všetci obľúbili. Prijali by ste návrat vyššie spomínaných hercov, ktorým vypršala zmluva aj vy?

Michaela Fassbendera ešte pravdepodobne v X-Men filmoch uvidíme. K ostatným členom pôvodného tímu sa však zatiaľ nikto nevyjadril

Ohodnoť článok
7
Zdroj: collider.com
Foto: 20th Century Fox