Americký televízny a filmový herec Jason Bateman, ktorého môžete poznať napríklad zo známej komédie Šéfovia na zabitie, sa pustil so spoločnosťou Netflix do vlastného projektu. V rámci seriálu Ozark má pôsobiť jednak ako výkonný producent, no zároveň bude zastávať post režiséra a zahrá si v ňom aj hlavnú rolu, postavu Martho Byrdea.

Rodina Martyho a Wendy Byrdeovcov patrí medzi tie klasické, bežne pôsobiace rodiny, ktoré sa ničím nevymykajú normálu. Teda aspoň na povrchu. Mimo iného pracuje Marty v nelegálnej drogovej organizácii, kde má na starosť pranie špinavých peňazí pre mexický kartel. Keď sa veci začínajú vymykať kontrole, Marty sa so svojou rodinou musí stiahnuť do úzadia. Z veľkomestského Chicaga sa sa presťahujú do nevýrazného mestečka Ozarks.

 

Okrem Jasona Batemana v seriáli uvidíme na Oscara nominovanú Lauru Linney (The Truman Show, The Savages) ako jeho ženu Wendy a ďalej si v seriáli zahrajú Esai Morales (Chicago P.D., NYPD Blue), Julia Garner (The Americans), Marc Menchaca (Homeland, Generation Kill), Jason Butler Harner (Ray Donovan, Alcatraz) a Harris Yulin (Unbreakable Kimmy Schmidt, 24). Premiéra je predbežne stanovená na 21. júl 2017. Zaujala vás upútavka?

Ohodnoť článok
3
Zdroj: comingsoon.net
Foto: Netflix