Múmia je v kinách už zopár dní a ak sa stále rozhodujete nad návštevou, možno vás presvedčí naša recenzia. Príjemný blockbuster má kvality na to, aby pre Universal finančne odštartoval dobrú sériu a s novými informáciami im úspech prajeme ešte viac. Režisér Múmie a akýsi vizionár celého univerza Alex Kurtzman prezradil, že okrem doteraz potvrdených monštier (Invisible Man, Frankenstein, Bride of Frankenstein, Creature from the Black Lagoon, Van Helsing), sa do „tímu" priradí aj Dracula, Quasimodo z Chrámu Matky Božej v Paríži či Fantóm opery.

 

To však nie je všetko. „Bol by som neskutočne šťastný, ak by sme dokázali priniesť Michaela Fassbendera a Jennifer Lawrence. Veľmi rád by som však v našich filmoch videl aj Charlize Theron alebo Angelinu Jolie." To je veľmi zaujímavá informácia, keďže multiverse najbližšie rozšíri film The Bride of Frankenstein od režiséra Billa Condona a postava nevesty stále nie je obsadená. Frankensteinovo monštrum síce zosobní charizmatický Javier Bardem (Salazar z najnovších Pirátov Karibiku), no film predsa len potrebuje zvučné meno aj do svojej hlavnej úlohy. Je podľa vás možné, že to bude práve Lawrence? V akej úlohe by sa však mohol objaviť Fassy? Žeby samotný Dracula?

 

Dark Universe plné klasických monštier pridáva Draculu, Quasimoda či Fantóma opery a plánuje naverbovať Fassbendera a Lawrenceovú

Ohodnoť článok
16
Zdroj: collider.com, screenrant.com