Filmy

Sexy hrdinka sa v horore Happy Death Day ocitá v časovej slučke a každý deň je zavraždená maskovaným psychopatom. Dokáže odhaliť jeho identitu?

Zaujímavo vyzerajúci horor Happy Death Day od producentov Get Out prichádza s prvou ukážkou.

16. jún 2017, 14:50
16. jún 2017, 14:50

Spoločnosť Blumhouse zodpovedná za hororové hitovky, ako The Visit, Get Out či Split prichádza s novým žánrovým zárezom. Happy Death Day sa zameria na mladú Tree Gelbman (Jessice Rothe), ktorá sa z neznámych príčin ocitne v časovej slučke: je nútená znovu a znovu prežívať ten istý deň. Ešte horšie je, že Tree vie, že na konci tohto dňa ju počas jej narodeninovej párty zabije maskovaný psychopat. Musí teda stále dookola prejsť svojou smrťou, zároveň jej to ale dáva príležitosť pokúsiť sa zistiť, kto jej ide po krku.

 

Celkom zaujímavý mix sci-fi/mysteriózneho filmu a hororového slasheru nakrútil Christopher Landon. (Paranormal Activity: The Marked Ones). Okrem Jessicy Rothe sa predstavia aj Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Charles Aitken či Jason Bayle. Nápad je slušný a potenciál na sviežy hororový vietor tu cítiť. Americká premiéra je naplánovaná na 13. októbra 2017.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Iidzdokokota18. jún 2017, 11:51

kvôli thumbnailu som dúfal že hlavnou hrdinkou bude Kenna James :/

0 Odpovedať · Nahlásiť