Ako Michael Bay povedal, Bad Boys for Life (Bad Boys 3) sa musí začať natáčať už čoskoro, alebo nebude mať zmysel s tým vôbec začínať. Bay sa síce tentokrát na režisérske kreslo neposadí, ale mnohí z vás určite vedia, že práve prvé dve časti vyniesli meno Michaela Baya na výslnie. Prvý diel so svojím skromným rozpočtom 19 miliónov dolárov dokázal zarobiť 141,4 miliónov. Úspech filmu znamenal mnoho nielen pre Michaela Baya, ale i pre Willa Smitha, ktorý si hneď na to zahral v úspešných hitoch, ako sú Muži v čiernom a Deň nezávislosti.

 

Snímka Bad Boys 2 z roku 2003 zarobila síce viac, a to 273 miliónov dolárov, ale oproti malému rozpočtu z prvej časti teraz tvorcovia využili finančné zdroje, ktoré sa pohybovali okolo 130 miliónov. Avšak, z neurčitých dôvodov sa natáčanie tretieho a štvrtého dielu štúdiom Sony Pictures neustále odkladá. Z pôvodne plánovej premiéry roku 2017 sa odvtedy dátum presunul už dvakrát. V súčasnej dobe by sme mali film očakávať 9. novembra 2018, ale kto vie. Z projektu už dávnejšie odstúpil režisér Joe Carnahan, práve kvôli problémom s odkladaním natáčania a nikto z nás ho z toho nemôže ani viniť. 

 

K daným udalostiam sa vyjadril "otec" série Michael Bay nasledovne: „Čoskoro sa z nich (Smitha a Lawrenca) stanú starí chlapi, jasné ("old" bad boys)? Čoskoro budú policajti vo výslužbe namiesto aktívnych členov policajného zboru." Zároveň si ale myslí, že film sa môže v konečnom dôsledku podariť natoľko, že v ňom Will a Martin opätovne zažiaria. A i keď Bay nemá v pláne opätovne sa posadiť na kreslo režiséra tretieho pokračovania, mohlo by ísť o významnú pomoc k tomu, aby sa "to" už jednoducho "nakoplo". Kto vie, či sa tak v budúcnosti aj nestane. Boli by ste za?

 

Buď sa Bad Boys 3 začne natáčať už čoskoro, alebo nikdy. Michael Bay má v tom skrátka jasno

Ohodnoť článok
8
Zdroj: screenrant.com
Foto: Columbia Pictures