Vybrali sme

Neuveriteľné, nevhodné a nechutné scény z hollywoodskych filmov, pri ktorých nám častokrát vyplo mozgy a nechápavo sme pozerali na plátno

Keď neviete, či sa smiať alebo plakať...

9. júl 2017, 14:45
9. júl 2017, 14:45
Upozornenie Článok, ktorý si prajete zobraziť je označený ako NSFW z anglického Not Suitable For Work, teda nevhodný do práce.

Článok môže obsahovať:
- Erotické obrázky, fotografie, prípadne umenie obsahujúce nahotu.
- Videá a obrázky obsahujúce krv a násilie, prípadne šokujúce obrázky, ktoré môžu narušiť pokoj slabších pováh.

Stlačením tlačidla nižšie označeného “zobraziť článok” potvrdzujem, že:
- Som osoba staršia ako 18 rokov.
- O prípadnej nevhodnosti obsahu som bol upozornený/á a naozaj si prajem zobraziť celý článok.
Zobraziť 12 komentárov
Diskusia
alebo poslať ako anonym
12 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
lol9. júl 2017, 17:48

Tá scéna v BvS nie je o tom, že ich matky majú rovnaké meno, ale hlavne o tom, že Batman si uvedomí, že Superman má tiež nejakú ľudskosť. Doteraz Bat Supermana bral ako nepriateľa, ako niekoho kto nie je vôbec človek (áno, áno je mimozemšťan ale....). Lenže keď Sups spomenie svoju mamu ( v podstate v čase kedy vie, že už je po ňom, že nemá čo stratiť) tak si Bruce uvedomí, že áno, aj Sups je vo svojom jadre len človek, ktorému záleží na svojich milovaných.

40 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fanboy Overený použivateľ9. júl 2017, 22:24

Je úplne jedno, ako si tú scénu ktokoľvek na svete interpretuje. Je otrasne prevedená a ako kľúč k tomu, že sa Sups a Bats zrazu kamarátia, je to strašne slabé. Ten konflikt nebol dobre zvládnutý, dobre napísaný a aby sa vyriešil vďaka takejto scéne (tá ľudskosť a bla bla je fajn, beriem, ale tá scéna je HROZNÁ), tak to nie :)

-3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi10. júl 2017, 18:30

Po pravde Superman ani nič vážne proti Batmanovi nemal hneď od začiatku sa mu snažil vysvetliť že za všetkým je Lex ale Batman mu to nedovolil tak bojoval aj Superman.. Sám mu Superman povedal, že keby chcel tak je dávno po ňom.. A keď sa už schýlilo ku koncu a Superman videl že ho Batman asi zabije tak povedal aby aspoň zachránil Martu a vtedy si Bats uvedomil, že asi nie je Sups taký aký si asi myslel, že je (medzitým ešte do toho vbehla Lois a vysvetlila že Marta je meno jeho matky) ako mu všetko Lex podstrčil.. Tak neviem čo je na tom ostrasné prevedené.. Ako tu už písali človek, ktorý sa nevie vcítiť do kože druhých (túto do filmových postáv) tak to asi nepochopí nikdy :) Ale šak hlavne že v Civil War tiež veľká bitka medzi Cap-om a Iron Manom a o 5 minút tiež boli zas najväčší kamoši a potom zas zistil kto mu zabil rodičov a zas najväčší nepriatelia ale to je v poriadku lebo Marvel a Marvel sa nikde po nete nehejtuje :)

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Dredd9. júl 2017, 18:30

Presne tak. Každý si vysvetľuje tú scénu s Marthou veľmi polopatisticky a pritom je to niečo viac než len fakt, že matky oboch hrdinov majú rovnaké mená.

11 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Freeloader9. júl 2017, 18:30

suhlasim

myslienka tej sceny bola dobra ale prevedenie hrozne

4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
fejkboi9. júl 2017, 18:09

ale nevidíš? veď hneď prvá veta už sa tešíme na komentáre :D keby tam nedali BvS tak nikto by na to ani nereagoval a o čom by bol potom článok?
a najlepšie bolo "(pretože z nejakého dôvodu sú najväčší nepriatelia)" autor ani nevie prečo proti sebe bojovali ale hlavne že tu dá Martha scénu aby sa náhodou nezabudlo zas na DCEU prečo je zle a funguje ako zlý vzor..
A nevadila mi ani scénka tancujucého Petra Parkera

6 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
lol9. júl 2017, 17:52

Takto by sa tá scéna mala chápať. Toto je TO čo tá scéna znamená! A podľa môjho názoru táto scéna do tohto zoznamu nepatrí. Veď keď porovnáme iné ''nevkusné, nevhodné....'' scény tak toto je úplne mimo -> Akože WAT?!

10 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
PetkoLFC9. júl 2017, 19:49

Áno pani scénu ste pochopili aj autor článku ju vysvetlil no jej prevedenie je niečo katastrofálne a tento prerod z nepriateľov na priateľov sa dal urobiť milionkrat lepšie. Film som vydržal v kine a potom mu dva krát dal šancu doma no pri tejto scéne som to vždy vzdal. A to som obrovský fanúšik Batmana a supermana a celého DC

-4 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Tomáš9. júl 2017, 22:40

Už ma fakt unavuje, že sa vkuse navážate do BvS. Keď sa vám ten film nepáčil.. ok, je to váš názor ale stále sa k tomu vracať a zhadzovať tvrdú prácu tvorcov a hercov je úbohe. Čo sa týka scény.. problém je v tom, že sa ľudia už takmer nevedia vcítiť do kože druhého a to nie len v rámci kinematografie ale aj v reálnom živote. Ta scéna bola vystavaná na prepojení minulosti s prítomnosťou vďaka jednému slovu.. Martha. Bruce je Batmanom 20 rokov, prešiel si už naozaj všetkým a navyše prišiel aj o člena rodiny Robina. To všetko na ňom zanechalo jazvy. Začala v ňom rásť nenávisť a príchod Supermana a zničenie Metropolisu len prilieva benzín do ohňa... A to vedie samozrejme k ich stretu. A teraz sa spýtajte každý sám seba. Vždy ste so všetkým vyrovnaný a nikdy nad sebou nestratíte kontrolu, že? Vždy sa všetko rieši s chladnou hlavou a nikdy k žiadnému konfliktu nedošlo.. Parádny svet potom :) ..To isté sa odohrelo aj v tom filme.. dvaja chlapi s vlastnými názormi a hodnotami.. v každom semienko nenávisti k tomu druhému.. obaja s horúcou hlavou. Dá sa vtedy niečo rozumne vysvetlovať? Ďalšia vec je, že Batman je síce paranoidný.. bojí sa čoho všetkého by bol Superman schopný ale nie je vrah, proste je vedený nenávisťou (hlavne aj vďaka Lexovi) a až keď videl Supermana porazeného, a až keď počul slovo Martha, ktoré vyslovil jeho otec ako posledné, pochopil. Pochopil čo sa z neho stáva, a druhá vec.. raz už nedokázal zachrániť svoju matku a tým, že zachráni Supermanovu sa mu to akokeby podarí. Vlastne zistil, že Superman nie je ten za koho ho považoval. Že je tiež len človek vo svete, kde sa temnota skrýva prakticky za rohom.

9 Odpovedať · Nahlásiť
Roman Pesnicak10. júl 2017, 1:07

uz to tu pise x razi skoda sa hadat tato marvel gay disneyland stanka ide robit recenzie na DC filmy treba to brat ako vtip velmi pekna emocionalna scena ale nie debilkovia potrebuju tu nieco hodit aby ludia nato reagovali skoda ze tu nehodia cely film Civil War odpad roka hlavny zaporak baron prašil :D a najlepsie nakoniec ked z ironmana urobili batmana smrtou ich rodicov proste cele trapas

7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
BecauseImBatman10. júl 2017, 10:16

"Neuveriteľné, nevhodné a nechutné" články na Refresheri!!!!! taký článok asi nespravíte čo??!!! seba-reflexia na bode mrazu a s tým nič nerobíte meeeh

8 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
PoradnaDrDicka11. júl 2017, 10:26

DC fans prestante tu uz vyplakavat donekonecna a uvedomte si, ze im to proste nejde :D

-4 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie na webe
48 hodín / 7 dní / 30 dní