Zatiaľ čo celý filmový svet stále netrpezlivo čaká na oficiálne potvrdenie Daniela Craiga do ďalšej bondovky, známe britské noviny Mirror už majú očividne vo všetkom absolútne jasno. V súvislosti s nadchádzajúcou, už v poradí 25. snímkou o agentovi 007 totiž priniesli hneď niekoľko zásadných informácií. V prvom rade, pracovný názov bondovky je údajne Shatterhand a Daniel Craig v nej vraj bude musieť zastaviť nevidiaceho záporáka, ktorý vedie francúzsku zločineckú organizáciu menom Union.

 

Filmový príbeh by mal vychádzať z románu Never Dream of Dying od autora Raymonda Bensona. Ten v knihe začína nepodareným policajným zásahom, pri ktorom zomrie množstvo nevinných. James Bond veľmi dobre vie, že v tom má prsty práve Union a sľubuje, že organizáciu raz a navždy zničí. Natáčanie by malo začať už onedlho, pričom medzi ústrednými lokáciami sa nachádza Francúzsko, Japonsko a chorvátsky Dubrovník. Berte však na vedomie, že všetko z riadkov vyššie je zatiaľ iba hromada nepotvrdených fám.

 

Ďalšia bondovka sa má údajne volať Shatterhand a agent 007 sa v nej vraj postaví nevidiacemu záporákovi so zločineckou organizáciou Union

 

Ak by sa ale potvrdila minimálne správa ohľadom adaptácie diela Never Dream of Dying, znamenalo by to, že uvidíme vôbec prvú bondovku, pod ktorej predlohou nebude podpísaný tvorca ústredného hrdinu Ian Fleming. O scenár sa postarajú Neal Purvis a Robert Wade, teda dlhoroční kolaboranti štúdia MGM, ktorí napísali aj všetky predošlé Craigove bondovky. Navyše, Dave Bautista sa nedávno nechal počuť, že by si veľmi rád zopakoval svoju úlohu Hinxa. No či sa mu to podarí, ukáže až čas. Premiéra je momentálne naplánovaná na 8. november (listopad) 2019 a v prípade ďalších noviniek sa určite ozveme opäť. Prijali by ste Bonda, o ktorom píše Mirror?

Ohodnoť článok
10
Zdroj: movieweb.com