Od zverejnenia debutového teaser traileru k lákavému seriálu s názvom The Deuce neubehol ešte ani jeden celý mesiac a my sa dnes môžeme pokochať už ukážkou plnohodnotnou. Tá síce nie je tak intenzívna ako tá predošlá, disponuje však rovnako strhujúcou atmosférou, množstvom celkom nových záberov a dáva nám jasne najavo, môžeme od HBO očakávať ďalšiu skvelú seriálovú novinku.

 

Čo sa samotného príbehu týka, ten nás zavedie do amerického New Yorku 70. rokov, kde budeme sledovať cestu legalizácie a následného vzostupu pornografického priemyslu. Od prvých nesmelých krokov, až po priekopnícke momenty. Seriál sa však zameria aj na iné pálčivé problémy doby, ako napríklad rozmáhajúci sa vírus HIV, násilie, mafiánske potýčky či drogové závislosti.

 

Za vznikom tohto projektu stojí George Pelecanos spolu s Davidom Simonom (The Wire) a okrem Jamesa Franca, ktorý si strihne rovno dvojrolu, sa objaví aj Maggie Gyllenhaal, Gary Carr, Margarita Levieva, Lawrence Gilliard Jr., Dominique Fishback, Emily Meade, Gbenga Akinnagbe, Chris Bauer, Ghris Coy, Natalie Paul a Michael Rispoli. Premiéra prvej z celkovej osmičky epizód je naplánovaná na 10. septembra (září) 2017 a pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, klikajte sem. Čo hovoríte na najnovší trailer? Dáte seriálu šancu?

 

Ohodnoť článok
0
Zdroj: comingsoon.net