Filmy - Novinky

Pripravte sa na návrat Twilightu a Hunger Games! Lionsgate svoje ziskové série nedokázalo ničím nahradiť, a tak pripravuje nové časti

Oficiálne to ešte nie je, ale vzhľadom na situáciu štúdia Lionsgate, ktoré stále nedokázalo svoje úspešné série nahradiť, je to nevyhnutné.

10. august 2017, 2:28
zdroj: Lionsgate
10. august 2017, 2:28

Od roku 2008 až do roku 2015 vydávalo štúdio Lionsgate do kín každý rok veľký trhák. Najprv to bola sága Twilight, neskôr Hunger Games. 5 snímok Twilightu zarobilo len v kinách 3,3 miliardy dolárov, pričom 4 diely s Katniss si zase pripísali 2,9 miliardy dolárov. Odvtedy sa v štúdiu márne snažia prísť s ďalšou obľúbenou a profitujúcou značkou. Najprv to bola séria Divergent, no dobre viete, aký bordel je teraz so sériou. Ešteže majú Johna Wicka a Saw 7, ktoré ich snáď na jeseň podrží. Tento rok to zase skúšali rozbehnúť s Power Rangers, ale každému muselo byť jasné, ako to nakoniec dopadne. Snímka si na seba nedokázala v kinách zarobiť a štúdio bude dúfať, že sa tak podarí aspoň vďaka nosičom, aj keď to skôr vidíme na ďalší stratový projekt.

 

Niet teda divu, že sa chcú akcionári a vlastne všetci vo vedení vrátiť k značkám, ktoré im do kasy naliali miliardy. Samotný CEO Lionsgate sa tak nedávno vyjadril, že majú v rukáve hneď niekoľko ďalších príbehov z oboch svetov. Čakajú, kým ich budú chcieť a môcť ich autory vyrozprávať. Štúdio sa totiž bez tvorcov kníh, Stephenie Meyer (Twilight) a Suzanne Collins (Hunger Games) nechce nikam pohnúť. Je však pravdepodobné, že čoskoro sa na internete začnú objavovať nové správy práve o budúcnosti týchto značiek. Prijali by ste ďalšie diely z týchto ság alebo vám prídu už nadobro uzatvorené?

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 3 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
BorisS10. august 2017, 11:53

God help us all!

21 Odpovedať · Nahlásiť
Andrej Zvolo Zvolensky10. august 2017, 21:38

Ja chcem ďalších Power Rangers :D

3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
stankus29. august 2017, 14:38

Já chci , aby byli víc dílu filmu twilight ságy a bude nebo ne já se nemůžu dočkat.... haha :) :D

0 Odpovedať · Nahlásiť