Seriály

Komediálny seriál od tvorcu Dva a pol chlapa a The Big Bang Theory v hlavnej role s oscarovou Kathy Bates? Čo sa z toho nakoniec vykľuje?

Kathy Bates ako marihuanová právnička a aktivistka?

11. august 2017, 15:24
zdroj: Warner Bros. Television Distribution a Netflix
11. august 2017, 15:24

Nebudeme dlho chodiť okolo horúcej kaše a narovinu si povieme, že z pripravovaného sitkomu s názvom Disjointed máme rozporuplné pocity. Na jednej strane za ním stojí overený Netflix, scenárista a producent Chuck Lorre (Dva a pol chlapa, The Big Bang Theory) a talentovaná Kathy Bates, no na druhej strane - môže byť príbeh o marihuanovej aktivistke a právničke skutočne vtipný? Upútavka nás o tom zatiaľ nepresvedčila, ale možno budete mať na celú vec iný názor. Tak čo, dáte Disjointed šancu? Alebo ho hneď po zhliadnutí traileru odpíšte?

Sme názoru, že minimálne kvôli Chuckovi a Kathy by sme to mali s Disjointed skúsiť a po prvých dieloch budeme určite múdrejší. Premiéra je plánovaná na 25. augusta (srpen) 2017 a príbehovo sa pozrieme na právničku, bojujúcu za práva na užívanie marihuany (Kathy Bates), ktorá si so svojim synom a partiou huličov snaží otvoriť podnik, kde sa bude na rekreačné a medicínske účely predávať a užívať marihuana.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
návrat hore Foto: Warner Bros. Television Distribution a Netflix
Pridať komentár