Pod radarom

James Franco a Seth Rogen si zahrali v študentskom filme pod taktovkou 17-ročných režisérov. Možnosť točiť filmy chcú dať aj ďalším talentom

Rogen, Franco a Evan Goldberg rozbiehajú zaujímavý projekt.

8. september 2017, 21:51
zdroj: Sony/Columbia Pictures
8. september 2017, 21:51

Častí spolupracovníci Seth Rogen a James Franco nám boli vždy sympatickí. Že netrpia žiadnymi hviezdnymi maniermi potvrdili aj svojím ďalším projektom. S chuťou si totiž zahrali v študentskom krátkom filme Dumpster Diving. V spoluprácii s novo založenou organizáciou And Action! (založili ju Seth Rogen a Evan Goldberg) Rogen dokonca pozháňal niekoľko svojich kamarátov, aby sa objavili v prvých dvoch krátkych snímkach, ktoré zrežírovali talentovaní stredoškolskí režiséri.

 

James Franco a Seth Rogen si zahrali v študentskom filme pod taktovkou 17-ročných režisérov. Možnosť točiť filmy chcú dať aj ďalším talentom

 

Koniec-koncov, sami začínali podobne. Práve keď boli Rogen a Goldberg na strednej, začali písať scenár k svojmu hitu Superbad. Prostredníctvom organizácie And Action! ponúkajú možnosť mnohým tínedžerom so záujmom o kinematografiu režírovať vlastné diela s uznávanými profíkmi. Dumpster Diving zrežírovali mladí tvorcovia Eduardo Cho a Kimberly Carrillo a okrem Rogena a Franca si v ňom zahrali aj Nick Kroll (Sausage Party), Hannah Simone (New Girl) a Michael Peña (Ant-Man). Určite si teda viete predstaviť, aké asi muselo byť nadšenie mladých filmárov.

 

Od Franca a Rogena je nepochybne mimoriadne sympatické, že dávajú podobný priestor začínajúcim tvorcom. Dumpster Diving je zatiaľ prvým dielom z dielne And Action!, nasledovať však bude Robot Bullies, kde si zahrá Jay Baruchel (Goon: Last of the Enforcers). Dumpster Diving si môžete pozrieť nižšie. Ako sa vám páčil?

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.