Filmy

Matt Damon sa so svojou manželkou v debutovom traileri k sci-fi komédii Downsizing odhodlá zmenšiť na niekoľko centimetrov

Vnímali by ste podobný vedecký vynález ako pozitívum?

12. september 2017, 14:31
zdroj: Paramount Pictures
12. september 2017, 14:31

Vedci prichádzajú na svet s perfektným riešením, ako sa postaviť čelom k abnormálnej populačnej explózii. Jednoducho vás permanentne zmenšia na veľkosť niekoľkých centimetrov a budete zaradení do novej komunity skutočne drobných ľudí. K tomuto trvalému vedeckému zákroku pristúpi aj manželský pár Paul (Matt Damon) a jeho žena Audrey (Kristen Wiig). Paul však na svoje rozčarovanie čoskoro zisťuje, že jeho žena si to na poslednú chvíľu rozmyslela.

Režisér a scenárista Alexander Payne (Bokovka, Paríž, milujem ťa) ale zo snímky Downsizing nechcel spraviť iba obyčajnú komédiu a preto film prirovnáva aj k niektorým častiam dramatického seriálu Black Mirror. Obsahovo sa tak Payenov očakávaný počin bude zaoberať i niekoľkými vážnejšími témami. Okrem Damona a Kristen Wiig uvidíme aj Christopha Waltza, Lauru Dern, Hong Chau, Neila Patricka Harrisa či Jasona Sudeikisa. Downsizing dorazí do kín 22. decembra (prosinec) 2017. Čo vravíte na prvý trailer? 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.